با حکم استاندار تهران معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری تهران منصوب شد

محسن منصوری  استاندار تهران، طى حکمى "حامد شایان " را به  عنوان  معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری تهران منصوب کرد.

  • کد خبر: 329234
  • تاریخ خبر: سه شنبه 20 ارديبهشت 1401 - 14:35

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، در حکم محسن منصوری برای انتصاب حامد شایان آمده است: نظر به مراتب شایستگی ، تجربه و تعهد جنابعالی و بنا به پیشنهاد معاون محترم استاندار و فرماندار شهرستان تهران به عنوان «معاون سیاسی، اجتماعی فرمانداری تهران»منصوب می شوید.

در ادامه این حکم آمده است: سر لوحه قرار دادن منویات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و همچنین مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی ، تلاش در جهت تحقق شایسته برنامه های سیاسی ، امنیتی و اجتماعی با استفاده از ظرفیت دستگاه های اجرایی شهرستان ، گروه های مردمی و تشکل های سیاسی اجتماعی به ویژه جوانان مومن ، انقلابی و کارآمد و خدمت صادقانه به مردم شریف و شهید پرور آن شهرستان که ولی نعمتان و سرمایه های اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند از اهم نکات مورد انتظار می باشد.

امید است با اتکال به خداوند متعال ، تحت توجهات حضرت ولیعصر (عج) در انجام تکالیف و وظایف قانونی و همچنین مأموریت های محوله موفق باشید.

بنا بر این گزارش حامد شایان  25 اسفند ماه 1400 با حکم استاندار تهران،  به‌عنوان سرپرست معاونت سیاسی، اجتماعی فرمانداری تهران منصوب شده بود.

دسته بندی ها