جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان تهران برگزارشد

دهمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان تهران روز دوشنبه 27دیماه به ریاست "لطف اله پرندین" معاون امنیتی و انتظامی فرمانداری تهران و با حضور اعضای کمیسیون شورای هماهنگی مبارزه بامواد مخدر شهرستان تهران در سالن اجتماعات فرمانداری تهران برگزار شد.

  • کد خبر: 322781
  • تاریخ خبر: دوشنبه 27 دی 1400 - 13:13

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، دراین جلسه پرندین معاون امنیتی و انتظامی با بیان اینکه مبارزه با مواد مخدر یک موضوع فرابخشی است گفت: مواد مخدر با تمامی حوزه‌های امنیتی، انتظامی، اجتماعی، فرهنگی و  اقتصادی مرتبط است بنابراین مقابله با آن به عزم ملی و مبارزه همه جانبه نیازمند است که از این رو بایستی همه دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی در زمینه مبارزه با مواد مخدر پای کار باشند.

وی در ادامه گفت:نقش رسانه و فرهنگ‌سازی‌ در بحث مبارزه با مواد مخدر دارای اهمیت است و باید از ظرفیت فضای مجازی، رسانه ها و همچنین از ظرفیت بخش خصوصی، سازمان ها و انجمن های مردم نهاد و اقشار مردم برای پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر استفاده کرد.

در پایان جلسه ضمن بررسی مصوبات جلسه قبلی ، اعضا گزارشات خود را اعلام و پس از بررسی موضوعات مطروحه و تبادل نظر معاون امنیتی و انتظامی مصوبات جلسه را ابلاغ نمود.

دسته بندی ها