جلسه کمیسیون کارگری شهرستان تهران برگزار شد

جلسه کمیسیون کارگری شهرستان تهران به ریاست "حسین سروری" معاو ن سیاسی واجتماعی فرمانداری تهران و باحضور اعضای کمیسیون در سالن جلسات فرمانداری تهران برگزار گردید.

  • کد خبر: 322271
  • تاریخ خبر: يکشنبه 19 دی 1400 - 14:03

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، در این جلسه سروری معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری تهران ضمن خیر مقدم به حاضرین ، فرا رسیدن سالروز قیام تاریخی مردم شریف شهر قم در روز 19 دی ماه سال 56 و همچنین 20دی‌ماه سالروز شهادت میرزا تقی خان امیرکبیر مرد بزرگ تاریخ ساز مطالبی را بیان داشتند.

سپس ایشان گفت:  هر چه ما بتوانیم از تولید کشور بیشتر حمایت کنیم خدمت بیشتری به جریان کارگری کرده ایم و همه ما در برابر صیانت از حق و حقوق کارگران مسئولیت و وظیفه داریم که از این رو همکاری و هماهنگی دستگاه‌های اجرائی مرتبط با تولید و کمک به مانع زدائی، می‌تواند مسیر را برای حل و فصل مشکلات این قشر زحمتکش هموار کند.

 وی یادآوری کرد موفقیت در رسیدگی به مطالبات کارگران، نیازمند همراهی از یک سو و استمرار پیگیری ها از سوی دیگر است.

در ادامه در راستای دستور کار جلسه در خصوص مشکلات کارگاه های تولیدی کفش محله سپه سالارتهران و  مشکلات کارگری وتولیدی شرکت بافت آزادی و  مشکلات کارگری وتولیدی شرکت حمل ونقل دریایی آبادان بحث و تبادل نظر صورت گرفت و به منظور رفع موانع فعالیت اقتصادی این شرکت ها و نیز بر طرف شدن مشکلات کارگران آنها با همکاری دستگاه های مرتبط با موضوع راهکارهای لازم اتخاذ و مصوب گردید.

دسته بندی ها

برچسب‌ها