در فرمانداری تهران برگزار شد؛
سمینار تخصصی آموزشی دهیاران شهرستان تهران

معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تهران در راستای ارتقاء سطح آموزشی و نظارت بر حسن اجرای قوانین و مقررات در دهیاری ها ، دوره آموزشی دهیاران تابعه شهرستان را در سالن اجتماعات این فرمانداری برگزار نمود.

  • کد خبر: 322002
  • تاریخ خبر: چهارشنبه 15 دی 1400 - 09:14

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، " غلامحسین آرام" معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تهران در این نشست به وظایف خطیر و مهم دهیاران و سایر مسوولان در تصمیم گیری و تخصیص بودجه برای انجام کارهای عمرانی، خدماتی، اجتماعی و فرهنگی  اشاره کرد و گفت: دهیاران باید از اعتبارات تخصیص یافته به روستاها در راستای ارتقاء عمران و آبادانی به نحوه بهینه استفاده کنند.

ایشان همچنین مطالبی در خصوص تشکیلات و جایگاه قانونی دهیاری ها و شوراهای اسلامی، قوانین و مقررات ملی ساختمان و ساخت و ساز در روستا، قوانین و مقررات امور مالی و معاملاتی دهیاری و شورای اسلامی روستاها، مدیریت بحران در نواحی روستا، مدیریت پسماند روستایی و مواردی از این قبیل را تشریح نمودند.

در ادامه خانم دوستی معاون امور دهیاری ها و شوراهای اداره کل روستایی استانداری نکات مهمی را درمورد مسائل و رفع مشکلات روستاییان تاکید نمودند.

شایان ذکر است این سمینار آموزشی با حضور" خانم دوستی معاون امور دهیاری ها و شوراهای اداره کل روستایی استانداری تهران "، "خداآبادیان رئیس اداره شهری و روستایی فرمانداری تهران "، بخشداران ، دهیاران و روسای بخش برگزار گردید.

دسته بندی ها