پیام تسلیت مدیر كل پست استان تهران به مناسبت ایام فاطمیه ودومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی

مدیر کل پست استان تهران به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه (سلام الله علیها )و دومین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی پیامی صادر کرد.

  • کد خبر: 321940
  • تاریخ خبر: سه شنبه 14 دی 1400 - 15:13

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان تهران، عبدالرضا جنتی عطایی به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه(س) و دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی پیامی صادرکرد که به شرح زیر می باشد:

به نام خدا، پاسدار حرمت خون شهدا

ایام فاطمیه فرا رسید، و فرصتی مهم برای بازخوانی زندگی و سیره حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) فراهم شد، زیرا زندگی و شخصیت ایشان الگویی ارزشمند برای بانوان عالم است.

بانویی از جهان اسلام که زندگی پربارشان، سراسر درس استقامت و پایداری، و گذشت و همراهی بود. حضرت فاطمه زهرا (س) جایگاه بسیار والایی نزد خداوند دارند، چنانچه سوره و آیاتی از قرآن کریم مانند سوره کوثر، سوره انسان، آیه تطهیر و آیه مودت در حق ایشان، همسر و فرزندانشان نازل شده است.

" ام ابیها "، کنیه حضرت زهرا (س) است، چرا که آن حضرت پس از وفات مادر بزرگوارشان حضرت خدیجه (س)، غمخوار پدر و مایه آرامش ایشان بود. و پیامبر گرامی اسلام (ص) در وصف ایشان فرمودند: « من نام دخترم را فاطمه (علیها سلام )گذاشتم، زیرا خدای عز و جل، فاطمه ( علیها سلام) و هر کس که او را دوست دارد، از آتش دوزخ دور نگه می دارد. ».

این ایام الله، با نام و یاد بزرگ مرد تاریخ، مدافع حرم و قهرمان همه آزادگان جهان، شهید سردار قاسم سلیمانی پیوند خورده است تا بار دیگر، با گرامی داشت یاد و خاطره آن مجاهد نستوه، بر تداوم راه ایشان و هزاران شهید این سرزمین تاکید شود.

فرارسیدن ایام سوگواری فاطمیه و سالگرد شهادت سردار سلیمانی را به همه همکاران در شبکه پستی استان تهران و سراسر کشور ، تسلیت عرض نموده و امید است که خداوند توفیق پیروی از سیره ائمه اطهار (ع) را به دوستداران و عاشقان ایشان عنایت فرماید.

دسته بندی ها