عملیات میدانی سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95 شهرستان تهران کلید خورد

مرحله عملیات میدانی سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95 شهرستان تهران صبح امروز طی مراسمی با حضور مدیران مرکز آمار ایران ، مقام های استانی، مدیران و فرمانداران استان تهران، اعضای شورای شهر، شهرداری تهران و دیگر مسوولان شهری و انتظامی، عملیات میدانی سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95 شهرستان تهران کلید خورد.

  • کد خبر: 311590
  • تاریخ خبر: چهارشنبه 28 مهر 1395 - 11:06
به گزارش تحریریه خبر روابط عمومی و امور بین الملل فرمانداری تهران، در این مراسم از جمله "امید علی پارسا " رییس مرکز آمار ایران، "نعمت الله ترکی" رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، "ناصر امانی" معاون برنامه ریزی شهرداری تهران، "عیسی فرهادی" معاون استاندار و فرماندار تهران، "سید شهاب الدین چاووشی" معاون سیاسی ، اجتماعی استاندار تهران و "سید رضا مصطفوی" قائم مقام معاونت برنامه ریزی شهرداری تهران، حضور داشتند.
عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران در آغاز این مراسم ، گزارشی از فعالیت ها ، اقدام ها و جلسات متعدد و مستمر برگزار شده در فرمانداری تهران با مدیران و مسوولان ادارات کل شهرستان تهران و برنامه ریزی ها به منظور تشویق و ترغیب هر چه بیشتر شهروندان تهرانی ارایه کرد.
ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95 روز گذشته با صدور اطلاعیه اعلام کرد: ضمن تشکر و سپاس از هموطنان عزیز که با مشارکت در سرشماری اینترنتی با عبور از اهداف پیش بینی شده دستاوردی افتخارآمیز را برای کشور فراهم آوردند، به استحضار می رساند، با توجه به این که روند ثبت نام اینترنتی به دلیل استقبال عمومی همچنان رو به افزایش است به منظور پاس داشت و ارج نهادن به این مشارکت بی نظیر، مدت سرشماری اینترنتی به صورت همزمان با مرحله دوم سرشماری (حضوری) تا ساعت 24 روز جمعه سی ام مهر ماه تمدید شد.
این اطلاعیه می افزاید: لازم به تذکر است ، به منظور جلوگیری از دوباره شماری و هرگونه خطای احتمالی ، ثبت نام در سامانه سرشماری تا قبل از مراجعه مامور سرشماری به خانوار معتبر است. بنا بر این هنگام مراجعه ماموران سرشماری ، خانوارها باید اطلاعات خود را از طریق مصاحبه حضوری در اختیار ماموران سرشماری قرار دهند و پس از آن ثبت نام اینترنتی مردود است./تمام.