En
تاریخ : يکشنبه 30 آبان 1400
کد 8241

جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان تهران

سومین جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان تهران، روز یکشنبه مورخ 1400/8/30 به ریاست "لطف اله پرندین "  معاون امنیتی و انتظامی فرمانداری تهران و با حضور اعضای شورای پدافند غیر عامل شهرستان در سالن جلسات فرمانداری تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران ، پرندین معاون امنیتی و انتظامی فرمانداری تهران، ضمن خیر مقدم به مدعوین وعرض تبریک به مناسبت آغاز هفته بسیج ، به اهمیت آموزش پدافند غیرعامل در حوزه های مختلف اشاره کرد و افزود آموزش در مدارس ، دانشگاهها و سایر حوزه های آموزشی می تواند با کمترین هزینه نقش مهمی در کاهش آسيب پذيري ایفا نماید و اگر می خواهیم نتایج مناسبی را از انجام اقدامات اجرایی پدافند غیر عامل بگیریم باید در ابتدای کار به اصل آموزش در این حوزه توجه نماییم.
ایشان اظهار نمودند عمده ترین هدف پدافند غیر عامل ، ایمن سازی و کاهش آسیب پذیری زیر ساخت های مورد نیاز مردم است که باید با یک برنامه ریزی و طراحی در توسعه پایدار کشور نهادینه شود و برای زیر ساخت های فعلی راهکارهایی با مهندسی مجدد لازم است .
 معاون امنیتی و انتظامی فرمانداری تهران  بیان نمودند هر چقدر به پدافند غیر عامل توجه شود به آینده کمک کرده ایم . در تهران اگر زیر ساخت ها بهبود پیدا کند در مسیر رسیدن به اهدافمان می توانیم موفق باشیم .ایشان همچنین به تمرکز بیشتر در حوزه پدافند غیر عامل در شهر تهران تاکید نمودند.
در ادامه اعضا گزارشی از عملکرد دستگاههای مربوطه در خصوص اقدامات هفته پدافند غیر عامل شهرستان تهران ارائه نمودند.
 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 23