En
تاریخ : شنبه 22 آبان 1400
کد 8224

.

نشست هم اندیشی دهیاران جهت ارتقا سطح سوادآموزی در بخش آفتاب

نشست هم اندیشی با دهیاران بخش آفتاب با حضور حسین مطلبی نژاد بخشدارافتاب ،حنیف نیا رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه 19 تهران و دهیاران روستاهای تابعه بخش آفتاب در سالن اجتماعات این بخشداری برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی بخشداری آفتاب :حسین مطلبی نژاد بخشدار آفتاب در این جلسه با توجه به اهمیت یادگیری گفت:ایجاد انگیزه و ترغیب در بین بی سوادان و کم سوادان و همچنین شتاسایی و جذب افراد بی سواد در جهت ارتقای سطح فرهنگ د بخش افتاب را امری ضروری است 
بخشدار آفتاب افزود :سواد در تعریف امروزی تنها توانایی خواندن و نوشتن نیست ،ادامه داد:آگاهی بخشی به جامعه از شاخص های مطرح در بحث سواد است و در جامعه امروزی باید برای آموزش نیاز سنجی شود.
حنیف نیا رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه 19تهران با بیان مطالبی در خصوص اهمیت سواد آموزی در اسلام گفت:امروز در دنیا شاخص باسوادی مردم در اولویت است چرا که وقتی مردم با سواد باشند می توان دیگر شاخص های زندگی آنها را تشخیص داد.
رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه 19 گفت:شناسایی بی سوادان اساسی ترین مشکل در ریشه کنی بی سوادی است افزود:همکاری و بکارگیری ظرفیت های دهیاران و شوراهای اسلامی در اجرای برنامه ریشه کنی بی سوادی در سطح بخش آفتاب باشیم .
در ادامه دهیاران بخش آفتاب نظرات و پیشنهادات خود راجهت رفع و ارتقا سطح سواد آموزی مطرح و تصمیمات لازم به صورت مصوبه اتخاذ گردید.


  • نوشته شده
  • توسط بخشداری آفتاب فرمانداری تهران
  • تعداد بازدید 40