En
تاریخ : چهارشنبه 21 مهر 1400
کد 8195

جلسه کمیسیون کارگری شهرستان تهران برگزار شد

جلسه کمیسیون کارگری شهرستان تهران  به ریاست "حسین سروری" معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری تهران و با حضور اعضای کمیسیون و نمایندگان  شهرداری منطقه 21 و شرکت تحقیقاتی، مهندسی توفیق دارو  در سالن جلسات شرکت تحقیقاتی، مهندسی توفیق دارو برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، در این جلسه سروری معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری تهران، ضمن خیر مقدم به حاضرین بیان نمودند یکی از اهداف اصلی این کمیسیون رصد مسائل و مشکلات حوزه کار و کارگری و رفع مشکلات کارخانجات، شرکتها و کارگاهها میباشد. لذا از این رو  همکاری و هماهنگی دستگاههای مرتبط می تواند مسیر را برای حل و فصل مشکلات هموار سازد.
ایشان درخصوص راه حل های پیشرو جهت بهبود وضع سلامت جامعه بیان نمودند، شرکتهای تحقیقاتی باید با هدف تمرکز بر فن آوری های جدید و قدرتمند که دارای پتانسیل کمک برای دستیابی به پیشرفت های درمانی می باشند بنا نهاده شود. ایشان استفاده از سرمایه های انسانی و وجود دانشمندان، متخصصان و مشاوران با مهارت و با انگیزه را در شرکتهای تولید دارو، جهت تقویت پیشرفت و برتری علمی، به منظور توسعه محصولات که نیازهای بیماران در جامعه داخلی و سراسر جهان را برآورده می کند، ضروری دانستند.
در ادامه در خصوص رفع مشکل مجوز ساخت سایت تولید داروهای استراتژیک ام اس،  قلبی، عروقی و دیابت، شرکت تحقیقاتی، مهندسی توفیق دارو مسائل و مشکلات مربوط به شرکت تحقیقاتی، مهندسی توفیق دارو مورد بررسی قرار گرفت و پس از بحث و تبادل نظر، مقرر گردید شهرداری منطقه 21 در اسرع وقت نسبت به صدور مجوز ساخت سایت اقدام نمایند.
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 23