En
تاریخ : دوشنبه 19 مهر 1400
کد 8192

جلسه بررسی و رسیدگی به موانع و راه اندازی 4 مدرسه ی : جهانی نسب ، فرزانگان ، یگانه ، 12 فروردین واقع در منطقه 2 تهران

دومین جلسه بررسی و رسیگی به منظور رفع موانع و راه اندازی 4مدرسه جهانی نسب ، فرزانگان ، یگانه ، 12 فروردین واقع در منطقه 2 تهران ، روز دوشنبه 19 مهرماه به ریاست "حسین سروری" معاون سیاسی و اجتماعی در سالن اجتماعات فرمانداری تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران ، معاون سیاسی و اجتماعی ضمن تقدیر از حضور اعضاء در این جلسه با اشاره به برگزاری جلسه گذشته و تصمیمات اتخاذ شده خاطر نشان کرد خوشبختانه طبق تفاهم طرفین (خیر و آموزش پرورش)پیش نویس تفاهم نامه تنظیم و به این فرمانداری ارسال شده است و طبق بررسی هایی صورت گرفته مورد تایید طرفین قرار گرفته و مدارس فوق طبق توافق به مدت یک الی پنج سال در اختیار آموزش و پرورش خواهد بود.
  ایشان همچنین ابراز امیدواری کرد که هرچه سریعتر بتوانیم این تفاهم نامه را اجرایی و به شورای تامین شهرستان و دادگستری تهران اعلام و شاهد خدمات رسانی و بهبود فضای آموزشی باشیم.
در ادامه جلسه هر یک از طرفین حاضر در  جلسه به بیان نقطه نظرات خود پرداخته و پس از بررسی و تبادل نظر تصمیمات نهایی اتخاذ گردید.
لازم به ذکر است این جلسه با حضور معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران ، مدیر حقوقی آموزش و پرورش شهرتهران، مدیر آموزش و پرورش منطقه 2 ، رئیس اداری سیاسی فرمانداری تهران و جمعی از خیرین و وکلای آنان برگزار گردید.

  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 23