En
تاریخ : يکشنبه 18 مهر 1400
کد 8190

بازدید معاون استاندار و فرماندار تهران از اداره کل پست استان تهران

"عیسی فرهادی" معاون استاندار و فرماندار تهران به همراه میردارسلطانی معاون برنامه ریزی و توسعه ، ایمان قربانی رئیس روابط عمومی روز یکشنبه 18 مهرماه ، به مناسبت روز جهانی پست از اداره کل پست استان تهران  بازدید نمودند.
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران ، فرماندار تهران در این بازدید ضمن تبریک روز جهانی پست به مدیر کل و کارکنان اداره پست، و تشکر از زحمات و تلاش آن عزیزان در ایام بیماری کرونا، گفت: کمترین شکایات مردمی مربوط به شرکت ملی پست می باشد و باید به سمت ارائه  خدمات و سرویس های نوین بر پایه الکترونیکی پیش برود.
در ادامه عبدالرضا جنتی عطایی، ضمن خیرمقدم و تشکر از حضور فرماندار و هیئت همراه ،به تشریح اهم فعالیت های این اداره کل مانند تقسیم  8 منطقه به 6 منطقه پستی و محدوده هر کدام از آنها، انواع مختلف خدمات ارائه شده به مردم عزیز، تعداد نیروهای دولتی و شرکتی و نوع فعالیت آنان، تلاش بی وقفه در روزهای بیماری کرونا که رشد 70 درصدی ترافیک پستی را به دنبال داشت، اضافه کردن 156 دستگاه وانت بار به ناوگان موتوری برای توزیع بهتر مرسولات پستی پرداخت.
در پایان فرماندار تهران از باجه مرکزی ناحیه مفتح بازدید و با تعدادی از مشتریان و همکاران به گفتگو و از نحوه ارائه سرویس ها مطلع شد.
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 43