En
تاریخ : شنبه 17 مهر 1400
کد 8189

پیام تبریک فرماندار تهران  به مناسبت هفته نیروی انتظامی

معاون استاندار و فرماندار تهران  طی پیامی 17 مهر روز نیروی انتظامی و آغاز هفته ناجا را به همه سبزپوشان خدوم نیروی انتظامی  تبریک و تهنیت گفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران  متن پیام به این شرح است:
 بسم الله الرحمن الرحیم
هفته نیروی انتظامی بهانه‌ایست برای پاسداشت هر چند ناچیز از دلاوری‌های سبزجامگان نیروی انتظامی ، آنان که در راه برقراری و حفظ نظم و امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جان را در طبق اخلاص نهاده اند و در این راه شب و روز نمی‌شناسند.
نیرو‌های انتظامی به عنوان حافظان امنیت، آسایش و آرامش مردم و هم مظهر اقتدار و نظم و هم مظهر مهربانی، رأفت و رحمت در جامعه هستند.
بدون شک، پیشرفت، تعالی و نیل به توسعه همه جانبه و پایدار، بستری امن، سالم و با آرامش را طلب می‌کند تا در سایه این امنیت، فعالیت‌ها با قدرت و سرعت بیشتری شتاب گیرد و برقراری نظم و امنیت اجتماعی تنها در اثر زحمات مخلصانه همه این عزیزان واقعیت پیدا می‌کند.
اینجانب ضمن تبریک روز و هفته نیروی انتظامی مراتب تشکر و قدردانی خود را از تلاش‌ها، رشادت‌ها و جانفشانی‌های فرماندهان و سربازان نیروی انتظامی در شهرستان تهران قدردانی نموده و امیدوارم همواره در پاسداری پیشبرد اهداف عالیه نظام و برقراری نظم و امنیت در جامعه و خدمت شایسته به مردم، سربلند و پیروز باشند.
 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 125