En
تاریخ : چهارشنبه 24 شهريور 1400
کد 8163

با هدف غنی سازی اوقات فراغت دانشجویان؛ پیست دوچرخه سواری دانشگاه الزهرا افتتاح شد

پیست دوچرخه سواری دانشگاه الزهرا (س) همزمان با ۱۵ پروژه ورزشی دیگر در دانشگاه‌ها روز چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰، با حضور مجازی دکتر غفاری سرپرست سازمان امور دانشجویان، دکتر علیزاده مدیرکل تربیت بدنی این سازمان، مسئولین ورزش کشور و دکتر شهلا بختیاری معاون دانشجویی دانشگاه الزهرا، افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه الزهرا (س)، در این مراسم دکتر بختیاری تاکید کرد: این پیست برای پیشبرد سلامتی اندیشیده شده و امیداور است که این اقدام، نمونه خوبی برای جامعه دانشگاهی و کشورمان باشد.
گفتنی است؛ پیست دوچرخه سواری دانشگاه الزهرا با هدف غنی سازی اوقات فراغت دانشجویان و ایجاد نشاط در محیط‌های دانشجویی، ترویج فرهنگ تندرستی و ورزش، جایگزینی دوچرخه به جای خودرو و حمایت از برنامه دانشگاه سبز با همکاری اداره کل تربیت‌بدنی سازمان امور دانشجویان و دکتر مهناز ملانظری رییس دانشگاه الزهرا در فضای محوطه سایت شرقی دانشگاه به طول بیش از ۲ کیلومتر ایجاد و مورد بهره برداری قرار گرفت.
همچنین شایان ذکر است؛ در آیین افتتاح و بهره‌برداری از این پیست، دکتر معصومه شجاعی مدیر تربیت بدنی دانشگاه الزهرا، دکتر رحمانی معاون اداری و مالی، دکتر زارع مدیر امور اداری و پشتیبانی، کارشناسان مدیریت تربیت بدنی و تعدادی از دانشجویان دوچرخه سوار دانشگاه نیز حضور داشتند.

https://www.alzahra.ac.ir/R-3yfC40z

 
  • نوشته شده
  • توسط دانشگاه الزهرا فرمانداری تهران
  • تعداد بازدید 30