En
تاریخ : سه شنبه 9 شهريور 1400
کد 8144

برگزاری نشست هم اندیشی جهت احداث خانه هلال در بخش آفتاب

جلسه هم اندیشی جهت افتتاح خانه هلال با حضور حسین مطلبی نژاد بخشدارآفتاب ،رضایی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تهران و دهیاران روستاهای تابعه بخش آفتاب در سالن اجتماعات این بخشداری برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی بخشداری آفتاب:حسین مطلبی نژاد بخشدارآفتاب دراین جلسه اظهار داشت :خانه های هلال روستایی به عنوان چکیده هلال احمر در روستاها و پل ارتباطی این جمعیت با روستاهای تابعه بخش آفتاب در زمینه مشارکت فعال مردم روستا را در زمینه های امدادی وبشر دوستانه فراهم می کند.
بخشدارآفتاب افزود:یکی از مهم ترین جمعیت هلال احمر ترویج فرهنگ کمک به همنوع و همکاری بشری بوده که از وظایف خانه های هلال روستایی به شمار می رود.
رضایی رئیس جمعیت احمر شهرستان تهران گفت:جذب و سازماندهی اعضا و داوطلبان از میان اهالی روستا،ارائه آموزش های همگانی کمک های اولیه و آمادگی در برابر مخاطرات ،تشکیل کارگروه توانمند سازی جوانان ،دعوت و جذب خیران داوطلب در روستاها ومحلات از مهم ترین فعالیت خانه هلال روستایی است.
وی افزود:خانه های هلال با محوریت داوطلبانه اداره می شوند گفت:اعضای خانه های هلال از میان مردم و افراد آموزش دیده تشکیل شده و در راستای آموزش در تمام سطوح برای تحقق هدف مهم و حیاتی هلال احمر راه اندازی خواهد شد. 

هلال 
  • نوشته شده
  • توسط بخشداری آفتاب فرمانداری تهران
  • تعداد بازدید 31