En
تاریخ : پنجشنبه 27 خرداد 1400
کد 8066

دعوت فرماندار مرکز حوزه انتخابیه تهران از مردم برای مشارکت در انتخابات

عیسی فرهادی فرماندار مرکز حوزه انتخابیه تهران در پیامی از کلیه آحاد ملت ایران اسلامی به خصوص از شهروندان شریف شهر تهران دعوت کرد تا با حضور پر شور در پای صندوق های رای در تعیین سرنوشت خود و آینده کشور مشارکت کنند.ر
به گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات تهران ، فرهادی با تاکید بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات گفت شرکت در انتخابات یک حق مهم و ارزشمند برای مردم است و مردم ایران با استقبال گسترده خود از انتخابات پیش رو ضمن حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی بار دیگر پاسخ محکمی به نظام استکبار و دشمنان انقلاب اسلامی خواهند داد. و بنده از همه مردم به خصوص شهروندان شریف و شهرستان تهران دعوت می کنم تا با شرکت در انتخابات از این حق خود برای تعیین آینده و سرنوشت کشورمان سهیم باشند.
فرماندار تهران تصریح کرد حضور مردم در پای صندو قهای رای بسیار مهم و حائز اهمیت است و به خصوص در حال حاضر با وجود دشمنان و اهریمنان این مرز و بوم آینده کشور و فرزندانمان در گروی شرکت مردم در انتخابات و مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام خواهد بود.
وی افزود امیدواریم که در «سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری»،«ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا»، «اولین میان‌ دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی »و «خبرگان رهبری» پرشورحاضر شوند و وحدت و یکپارچگی خود را برای تمام جهانیان به اثبات برسانند.
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 66