En
تاریخ : پنجشنبه 20 خرداد 1400
کد 8046

جلسه کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات 1400

پنجمین جلسه کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهر تهران با حضور قربانی مدیر روابط عمومی و رئیس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات فرمانداری تهران، حنیف نیا مدیر منطقه 19 و مسئولان روابط عمومی مناطق 19 گانه آموزش و پرورش شهر تهران با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در محل سالن شهید سلیمانی برگزار شد.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات تهران ، قربانی مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران و رئیس کمیته ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات انتخابات شهر تهران در این نشست با تاکید بر مستند سازی فعالیت ها، اظهار داشت: مسئولان روابط عمومی با نظارت دقیق و موثر در راستای اطلاع رسانی، تبلیغات و برگزاری هر چه پر شور تر انتخابات قدم بردارند و جلوه حضور مردم را نمایش دهند.
وی هماهنگی هرچه بیشتر مسئولان روابط عمومی را با نمایندگان فرماندار مناطق خواستارشد و نسبت به آموزش کابران رایانه و نیروهای صندوق تصریح نمود.
حنیف نیا مدیر آموزش و پررش منطقه 19 با اشاره به ویژگی ها و پویایی حوزه روابط عمومی اظهارداشت:  اعتقاد دارم روابط عمومی نزدیک‌ترین مشاور مدیر منطقه و ویترین و مایه آبروی منطقه است.
وی توسعه یافتگی و حرفه ای عمل کردن، پیشتاز و پیش قدم نسبت به سایر دوایر را از جمله ویژگی های روابط عمومی موفق برشمرد و با اشاره به منویات مقام معظم رهبری که " معلمان را افسران سپاه پیشرفته کشور دانسته اند افزود: عملکرد آموزش و پرورش توسط روابط عمومی در معرض دید همگان قرار می‌گیرد.
مدیر آموزش و پرورش منطقه 19با تاکید بر تقویت حوزه روابط عمومی گفت: اتفاقات بسیار مثبتی در آموزش و پرورش رقم خورده است و قدم های موثری برای حفظ منزلت معلمان برداشته شده که این زحمات باید دیده شود و کلید آن در دست شماست که به نحو شایسته ای اطلاع‌رسانی کنید.
وی ادامه داد: با بهره‌مندی از الگوی تدوین استراتژی، نقاط قوت و ضعف را در اختیار مسئولان قرار دهید و تلاش کنیم تا مسائل آموزش و پرورش تبدیل به دغدغه همگانی گردد.
حنیف نیا مشارکت گسترده مردم در انتخابات را بسیار با اهمیت قلمداد نمود و حضور فرهنگیان را  در همه عرصه ها به خصوص امر انتخابات مثال‌زدنی دانست.
در این جلسه مسئولان روابط عمومی مناطق 19 گانه شهر تهران نیز ضمن تبادل نظر و بحث و بررسی موضوعات مرتبط با برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، شورای اسلامی شهرو روستا، خبرگان رهبری و میان دوره ای مجلس شورای اسلامی به گفتگو و ارایه راهکارهای مناسب پرداختند.
 
 
 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 26