En
تاریخ : چهارشنبه 19 خرداد 1400
کد 8045

آخرین تمهیدات و برنامه ریزی های لازم برای برگزاری انتخابات 1400

فرماندار تهران از ساماندهی بیش از 50 هزار نفر عوامل اجرایی برگزاری انتخابات در تهران خبر داد.

 

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات تهران، ظهر روز جاری جلسه ستاد انتخابات به ریاست "عیسی فرهادی" فرماندار مرکز حوزه انتخابیه تهران و با حضور مسئولین کمیته های ستاد انتخابات تهران برگزار شد.

فرماندار مرکز حوزه انتخابیه تهران اظهار داشت ، کار ورود اطلاعات عوامل اجرایی شعب در سامانه جامع انتخابات روبه اتمام می باشد و همزمان آموزش مجریان انتخابات در دستور کار این فرمانداری قرار دارد.

عیسی فرهادی با اشاره به نگرانی های موجود و سوالات شهروندان در خصوص کیفیت برگزاری انتخابات تأکید داشت با برنامه ریزی صورت گرفته و مشارکت، بهداشت درمان تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، انتخاباتی با شکوه برمدار قانون و حفظ سلامتی شهروندان و دست اندرکاران برگزار کنیم.

فرماندار تهران گفت: با وجود 4000 شعبه اخذ رأی در تهران، برنامه ریزی لازم به منظور پشتیبانی از انتخابات بزرگ 1400در حوزه انتخابیه تهران اعم از پشتیبانی پذیرایی و لجستیکی  انجام گرفته است و آماده برگزاری انتخابات می باشیم.

فرماندار تهران در انتها از تمامی شهروندان حوزه انتخابیه تهران دعوت کرد با همدلی و انسجام ملی خود در انتخابات 28 خرداد حضور به هم رسانند.

  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 44