En
تاریخ : چهارشنبه 5 خرداد 1400
کد 8013

عیسی فرهادی:

آمادگی کامل فرمانداری تهران برای برگزاری انتخابات 28 خرداد 1400

فرماندار مرکز حوزه انتخابیه تهران با تشریح اقدامات درحال پیگیری در فرمانداری تهران از آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات خبر داد و گفت هیچ مشکلی در جهت اجرای انتخابات در تهران وجود ندارد.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات تهران، عیسی فرهادی فرماندار مرکز حوزه انتخابیه تهران در حاشیه جلسه هماهنگی و پیگیری امور انتخابات 1400 که در محل فرمانداری تهران برگزار شد، با اشاره به اهمیت انتخابات در سال جاری و برگزاری روان و با شکوه انتخابات در 28 خرداد ماه گفت: با لطف خداوند و تلاش نمایندگان عالی فرماندار در مناطق و مسئولین ساماندهی مناطق آموزش و پرورش کار تعیین محل شعب اخذ رأی انجام و چینش عوامل اجرایی در مناطق در حال تکمیل شدن می باشد که می بایست در خصوص چینش عوامل اجرایی شعب از نیروی انسانی کیفی و آموزش دیده بهره گیری کرد. فرماندار تهران بیان داشت بیش از 100 هزار نفر عوامل اجرایی ، نظارتی و انتظامی در برگزاری انتخابات 1400 به کارگیری خواهند شد که از این تعداد بیش از 52 هزار نفر عوامل اجرایی ما خواهند بود که بالغ بر 95% این افراد شناسایی و آموزش های لازم در حال انجام است .
در این جلسه آخرین وضعیت انتخابات از نظر تمهیدات صورت گرفته در مناطق مورد بررسی کامل قرار گرفت و نمایندگان عالی فرماندار در مناطق و مسئولین ساماندهی گزارشی از آخرین وضعیت مناطق و اقدامات صورت گرفته را مرور کردند.
فرماندار مرکز حوزه انتخابیه تهران از همراهی و همکاری همه دستگاهها و سازمان ها در برگزاری انتخابات 1400 خبر داد و از همه سازمان ها و دستگاهها که در برگزاری انتخابات که مظهر مردم سالاری و مشارکت مردم می باشد تقدیر و تشکر کرد و از پیگیری فرمانداری تهران در خصوص ارائه گواهی آموزشی ضمن خدمت برای کسانی که در بحث انتخابات آموزش خواهند یافت خبر داد.
 
 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 119