En
تاریخ : چهارشنبه 5 خرداد 1400
کد 8012

قربانی در سومین جلسه کمیته اطلاع رسانی وتبلیغات ستادانتخابات شهر تهران تصریح کرد:

تاکیدبر مستندسازی فعالیت ها و مکاتبات

سومین جلسه کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهر تهران با حضور "ایمان قربانی" رئیس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات تهران و مسئولان روابط عمومی مناطق آموزش و پرورش شهر تهران در منطقه 2 برگزار شد.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهر تهران ، در این نشست ایمان قربانی مدیر روابط عمومی فرمانداری و رئیس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات تهران؛ در خصوص صدور کارت و مستندسازی فعالیت ها و مکاتبات و پیگیری حضور خبرنگاران در حوزه های اخذ رای و تلاش جهت هرچه برگزار شدن پرشور انتخابات تاکید نمود و ابراز امیدواری کرد برگ زرین دیگری در کارنامه نظام مقدس جمهوری اسلامی رقم بخورد.
در ادامه جلسه طالبی مدیر آموزش و پرورش منطقه 2 ضمن تبریک هفته روابط عمومی و گرامی داشت سالروز فتح خرمشهر اظهارداشت: روابط عمومی در خدمت مدیریت منطقه است نه فقط مدیر منطقه و می بایست با افکارسنجی؛ استراتژی یک مجموعه را طراحی نماید و با تصمیم سازی در راستای تعامل موثر داخل و خارج  یک اداره و سازمان عمل کند.
وی با اشاره به اینکه روابط عمومی همیار و مشاور رئیس منطقه است افزود: در عصر تکنولوژی باید امادگی در مقابل هجمه ها را داشته باشیم.
طالبی حضور در انتخابات را یک وظیفه ملی و میهنی دانست و از خدمات همکاران روابط عمومی در اجرای فرایندها و فعالیت های مرتبط با برگزاری امر انتخابات تقدیر نمود.
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 60