En
تاریخ : پنجشنبه 9 ارديبهشت 1400
کد 7968

پیام تبریک فرماندار تهران به مناسبت روز شوراها

فرماندار تهران به مناسبت نهم اردیبهشت ماه روز شوراها پیام تبریکی را صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران به مناسبت فرارسیدن نهم اردیبهشت ماه روز شوراها، عیسی فرهادی معاون استاندار  و فرماندار تهران پیام تبریکی را صادر کرد. متن پیام به این شرح است.
بسم الله الرحمن الرحیم
«وَ شاوِرْهُمْ‏ فِي الْأَمْرِ وَ أَمْرُهُمْ‏ شُورى‏ بَيْنَهُم»
 "بهترین نماينده شورا کسي است که درد مردم را بداند. با مردم همدل و صميمي باشد، از فساد دور باشد و دنبال اشرافگري خود نباشد. "رهبر معظم انقلاب"
شوراهای اسلامی شهر و روستا ، تجلی زیبایی از مردم سالاری دینی و حلقه ارتباطی مردم و دولت در شکوفائی‌ جامعه و توسعه اجتماعی، فرهنگی و عمرانی هستند
بی شک همراهی، حضور و مشارکت گسترده مردم یکی از پایه های اصلی تحقق انقلاب اسلامی و عاملی اساسی در استمرار آن بوده و هست و شوراها نیز با دارا بودن ماهیتی مردمی و نشأت گرفته از آرای مردم ، می توانند نقش بسزایی در تداوم و پیشرفت حرکت رو به رشد این نظام الهی و مردمی داشته باشند.
اینجانب ضمن عرض تبریک روز شوراها،به اعضای شورای اسلامی شهر  تهران و روستاها شهرستان تهران امیدوارم با تلاش مضاعف همه شما عزیزان و دستگاه های دولتی  و نهادها انقلابی شاهد شکوفایی و آبادانی روز افزون  تهران و خدمتگزار شایسته ای برای مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.
عیسی فرهادی
معاون استاندار و فرماندار تهران
 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 23