En
تاریخ : يکشنبه 22 فروردين 1400
کد 7943

صورتجلسه رسیدگی به صلاحیت داوطلبان به هیئت نظارت ارسال شد

فرماندار مرکز حوزه انتخابیه تهران از ارسال صورتجلسه رسیدگی به صلاحیت داوطلبان به هیأت نظارت شهرستان تهران خبر داد.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهر تهران ، جلسه ستاد انتخابات تهران به ریاست "عیسی فرهادی" فرماندار مرکز حوزه انتخابیه تهران و با حضور مسئولین کمیته های ذیربط برگزار شد ، فرهادی در این جلسه اظهار داشت پس از رسیدگی به صلاحیت داوطلبین انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران در هیأت اجرایی این حوزه انتخابیه، طبق ماده 50 قانون و ماده 51 آیین نامه اجرایی شهر، صورتجلسه رسیدگی به صلاحیت داوطلبان به هیأت نظارت شهرستان تهران ارسال شد.
فرماندار مرکز حوزه انتخابیه تهران با اشاره به فرآیندهای برگزاری انتخابات ضمن بیان اینکه تا کنون با همدلی و همراهی همکاران زحمتکش و پرتلاش فرمانداری تهران قسمت های قابل توجه از فرآیندهای انتخابات بر اساس زمان بندی از پیش تعیین شده صورت گرفته و می بایست با توجه به جمیع جهات و در نظر گرفتن تمام شرایط برای ادامه کار برنامه ریزی و تمهیدات لازم را بعمل آورد. توجه به قانون و انجام وظایف در موعد مقرر، تأکید فرماندار مرکز حوزه انتخابیه تهران به مسئولین کمیته ها بود.
در ادامه جلسه با توجه به وظایف کمیته های ستاد انتخابات گزارشی از اقدامات صورت گرفته و برنامه ریزی های پیش رو توسط کمیته ها ارائه شد.


  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 253