En
تاریخ : شنبه 11 بهمن 1393
کد 793

مدیر کل درمان تأمین اجتماعی استان تهران خبر داد:استقرا درمانگاه سیار در حاشیه مسیر راهپیمایی بزرگ 22 بهمن

مدیر کل درمان تأمین اجتماعی استان تهران از استقرار درمانگاه سیار و آماده باش درمانگاه 22 بهمن و باند هلیکوپتر بیمارستان فیاض بخش برای ارائه خدمات درمانی رایگان، در حاشیه مسیر راهپیمایی بزرگ 22 بهمن خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل درمان تامین اجتماعی استان تهران، محمد تقی خسروانی مقدم اظهارداشت: این درمانگاه‌ها شامل یک درمانگاه سیار و یک درمانگاه ثابت است.
خسروانی مقدم  بیان داشت: آماده باش باند هلیکوپتر امداد بیمارستان فیاض بخش و تیم مجهز پزشکی و درمانی اداره کل درمان سازمان تأمین اجتماعی در درمانگاه سیار واقع در خیابان آزادی جنب شعبه 13 تامین اجتماعی، خدمات درمانی سرپایی رایگان به بیمه شدگان و راهپیمایان ارائه می‌کند.
مدیر کل درمان استان تهران اعلام کرد: پلی کلینیک 22 بهمن واقع در خیابان آزادی روبروی سازمان مرکزی خدمات بهداشتی و درمانی به مردم ارائه می‌کنند.
به گفته وی؛ خدمات دارویی و درمانی مورد نیاز در سطح بیمارستانها و مراکز درمانی تابعه اداره کل درمان استان تهران در مسیر راهپیمایی 22 بهمن نیز همچون سال‌های گذشته جهت ارائه خدمات به شهروندان آماده شده است.
خسروانی مقدم گفت: پایگاه اطلاع رسانی اداره کل درمان استان تهران در جنب کلینیک سیار بولتن‌های راهنمای مراکز درمانی، پوستر‌ها و اطلاعیه‌های مربوط به 22 بهمن را هم توزیع می‌کند.
خسروانی مقدم در ادامه خاطر نشان کرد: درایام دهه مبارک فجر و به ویژه در روز 22 بهمن همکاران زحمتکش حوزه درمان در سطح بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تابعه و به ویژه در درمانگاه سیار به صورت آماده باش برای ارائه خدمات به بیمه شدگان و شهروندان مثل همیشه حضور فعال دارند و همچنین درمانگاه سیار این اداره کل با حضور پزشکان، پرستاران، بهیاران و تکنیسین‌های دارویی و...مستقر شده‌اند.
وی در پایان تصریح کرد: تمامی برنامه‌های عنوان شده در ستاد گرامیداشت دهه فجر مربوط به حوزه اداره کل درمان استان تهران با هماهنگی واحدهای ذیربط از جمله، مراکز درمانی تابعه، روابط عمومی، حراست و پایگاه مقاومت بسیج، خدمات تاسیسات و نقلیه بررسی و هماهنگی لازم جهت اجرای آن‌ها صورت گرفته است.
  • نوشته شده
  • توسط فروزان ایروانی
  • تعداد بازدید 270