En
تاریخ : چهارشنبه 4 فروردين 1400
کد 7906

پیام تبریک مشاور جوان و رئیس دفتر معاون استاندار و فرماندار تهران به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان

"حسین فیروزی" مشاور جوان و رئیس دفتر معاون استاندار و فرماندار تهران با صدور پیامی میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران ، متن پیام به شرح ذیل می باشد:
به نام‌ خدا
ای دگرگون کننده دل ها و بینش ها، ای تدبیر کننده روزها و شب ها، ای گرداننده سال ها و سرگذشت ها، بگردان حال ما را به نیکوترین حال.
سال ۱۳۹۹ هم تمام شد ، حوادث تلخ و شیرینی را تجربه کردیم، خندیدیم، گریه کردیم، عزیزی را از دست دادیم و شاهد رخدادهای مختلف از  کرونا گرفته تا داستان واکسن، نبرد نفتکش ها ،فشار اقتصادی مضاعف به مردم، تخریب و ترور، تلاش های قوای سه گانه در جهت بهتر شدن شرایط کشور و مردم و ... بودیم و اینک رسیدیم به سال ۱۴۰۰،  امیدوارم همراه با نو شدن تن پوش ها، سرزدن ریشه ها و سبز شدن بیشه ها، معنای واقعی  بهار را در سرزمینمان با جان و دل احساس کنیم.
تقارن آغاز فصل نو و رویش دوباره با روز جوان را به فال نیک گرفته ضمن تبریک ولادت حضرت علی اکبر (ع) الگوی شجاعت و ادب، دردانه فاطمی نسب، پرورده دامن کریمان ، روز جوان را به همه جوانان عزیز کشور به ویژه همراهانمان در شورای مشورتی جوانان تهران تبریک‌ و شادباش عرض میکنم و امید دارم با رفع موانع، آرمانها و آرزوهای بزرگ انقلاب اسلامی برای نسل جوان محقّق گردد.
توجه و بهره گیری از ظرفیت نیروی جوان  مهم ترین مسیر رسیدن به توسعه کشور است، هر کجا از دانش، انرژی ، تجدد و نوگرایی جوان بهره گرفته شد، شاهد رشد و پیشرفت در آن حوزه بوده ایم که امید دارم در سال ۱۴۰۰ باور و اعتماد مسولین به جوانان بیش از پیش باشد و شاهد حضور جوانان مومن، متخصص و متعهد در تمامی عرصه های ستادی و اجرایی کشور باشیم.
# جوان
ج: جریان شناس
و: وجدان
ا: اتحاد
ن: نو اندیش
✍ حسین فیروزی
مشاور جوان و رئیس دفتر معاون استاندار و فرماندار تهران
 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 164