En
تاریخ : يکشنبه 24 اسفند 1399
کد 7894

جلسه کمیسیون برنامه ریزی ، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان تهران

آخرین جلسه کمیسیون برنامه ریزی ، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان تهران در سال 1399 به ریاست "لطف اله پرندین "معاون امنیتی و انتظامی فرمانداری تهران و با حضور اعضای کمیسیون در سالن جلسات فرمانداری تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران : در این نشست پرندین ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت اعضای کمیسیون در سال 99 اظهار داشت در حال حاضر در شرایط حساس کشور موضوع امنیت برای ما از اهم مواردی است که باید با حساسیت بیشتری مدنظر قرار بگیرد.
همچنین ایشان افزود موضوع مبارزه با قاچاق کالا و ارز و برخورد قانونی در سطح عرضه یک موضوع همیشگی است و هرگز نباید از آن غافل شد اگر چه کشفیات موارد قاچاق در سال جاری نشان از آن دارد که فعالیت اعضاء و ادارات عضو کمیسیون با قدرت بیشتر انجام شده است و همچنین آمار کشفیات رشد چشمگیری نیز داشته است ولی همچنان بحث مبارزه با قاچاق باید یکی از دغدغه های همیشگی کمیسیون مبارزه با قاچاق باشد.
وی گفت در سال آینده باید فعالیت خود را دوچندان کرده تا بتوانیم نتایج مطلوب تری بدست آوریم ،در ادامه جلسه اعضای کمیسیون پس از بحث و تبادل نظر برخی مشکلات و پیشنهادات را ارائه نموده و برای بهبود کار مصوباتی نیز به تصویب رسید.

  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 48