En
تاریخ : چهارشنبه 20 اسفند 1399
کد 7886

جلسه مشترک شورای معاونین استانداری و فرمانداری تهران

جلسه مشترک شورای معاونین استانداری و فرمانداری تهران با ریاست "محسنی بند پی "استاندار تهران در سالن اجتماعات فرمانداری تهران برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران ، در این نشست محسنی بندپی استاندار تهران با اشاره به در پیش رو بودن انتخابات همکاری همه دستگاه ها و نهادها را برای حمایت و پشتیبانی در برگزاری انتخابات سالم و مشارکت حداکثری در سال 1400 خواستار شد. وی تاکید کرد: تمام تلاش بر این است که امکانات مناسب را برای برگزاری انتخاباتی که روند آن برای رای دهندگان آسان و همراه با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی  است را فراهم سازیم .

استاندار تهران تصریح کرد تحقق این اهداف مهم با تعامل و همکاری تمامی دستگاه های اجرایی، امنیتی و انتظامی امکان پذیر خواهد شد.

ایشان عنوان کرد با ایجاد زیر ساخت ها و رعایت قانون و مقررات می تواند زمینه ساز حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی ایجاد کرد که حضور پرشور و پرنشاط مردم نشان دهنده قدرت ایران است.

در ادامه  فرماندار تهران گزارشی یکساله از اقدامات فرمانداری تهران در حوزه های سیاسی، امنیتی ،عمرانی و برنامه ریزی و توسعه ارائه نموده و از آمادگی فرمانداری تهران برای ثبت نام از داوطلبان انتخابات 1400و انجام تمهیدات لازم جهت برگزاری آن در خرداد 1400را اعلام نمود، فرهادی با توجه به نقش فرمانداری در انجام ماموریت های مختلف خواستار توجه و ساماندهی چارت فرمانداری تهران شد.

  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 156