En
تاریخ : يکشنبه 3 اسفند 1399
کد 7834

فرماندار تهران در مراسم آیین تکریم و معارفه بازرسی ومدیریت عملکرد حقوقی فرمانداری تهران عنوان کرد:

چارت ادارات بازرسی فرمانداری ها باید تقویت شود

فرماندار تهران گفت : چارت بازرسی فرمانداری ها با نیروی انسانی که بتوانند فعالیت هایشان گسترده باشد ناهماهنگی دارد و بایستی چارت اداره بازرسی ومدیریت عملکرد حقوقی فرمانداری ها تقویت شود تا بتواند به کنترل و ظرفیت های بیشتر فعالیت داشته باشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران ، جلسه مراسم آیین تکریم و معارفه رئیس پیشین ورئیس جدید اداره بازرسی ، مدیریت عملکرد و امورحقوقی فرمانداری تهران به ریاست عیسی فرهادی معاون استاندار و فرمانداری تهران و باحضور داوریان معاون مدیر کل دفتر مدیرت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری تهران ، رئیس حراست ، سرپرست روابط عمومی  و کارشناسان اداره بازرسی ، مدیریت عملکرد حقوقی فرمانداری تهران در سالن جلسات فرمانداری تهران برگزار شد.
در این مراسم عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران فرارسیدن سالروز ولادت حضرت امام علی (ع)، امام اول شیعیان جهان را به مسلمانان و دیگر آزادی خواهان جهان تبریک گفتند و از حضور داوریان معاون مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری تهران و رئیس پیشین اداره بازرسی ، مدیریت عملکرد و امور حقوقی و حاضرین جلسه تشکر و قدر دانی نمودند.
ایشان اظهار داشت با توجه به گستردگی شهر تهران و برنامه هایی که وزارت کشور و استانداری تهران پیش بینی کرده با ورود رئیس جدید در حوزه اداره بازرسی ومدیریت عملکرد حقوقی فرمانداری تهران  و توان مضاعف و تجربه ای که ایشان دارند امیدوارم با جدیت در تمام بخش های نظارتی و بازرسی این حوزه مخصوصا  شهر تهران که ازگستردگی ویژه ای برخوردار است درپاسخگویی کامل به مردم سهمی عظیم در خدمت‌رسانی به ملت ایفا کند.
فرماندار تهران گفت چارت بازرسی با نفراتی که بتوانند فعالیت هایشان گسترده باشد ناهماهنگی دارد و بایستی چارت اداره بازرسی ومدیریت عملکرد حقوقی فرمانداری تهران با چارت بازرسی و نظارت تقویت شود تا بتواند به کنترل و ظرفیت های بیشتر درکلانشهر تهران  فعالیت داشته باشد.
 در ادامه جلسه داوریان معاون مدیر کل دفتر مدیرت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری تهران با اشاره به روش حضرت امیر المومنین در حکومت داری و چگونگی نطارت و بازرسی به بخشی از فرمان مولا علی (ع) به مالک اشتر در خصوص نظارت به کارگزاران حکومت اسلامی اشاره و افزود   با توجه به گستردگی شهر تهران مسئولیت اداره بازرسی در حوزه نظارت و پیشگیری از تخلفات موثر بوده و در این مسیر نقش مسئولین بازرسی سنگین و بسیار مهم است.
داوریان افزود بازرسی و نظارت باید همراه با تعامل با مدیر وپیشگیرانه بوده و در زمان مقتضی مسائل و مشکلات و راهکارهای لازم  به مدیر منتقل گردد و به نوعی بازرسی بازوی مدیریت باشدو در جهت پیشگیری از تخلف و تذکرات در این زمینه دستور کار خود قرار و در صورت بروز تخلفات علیرغم تذکرات با هیچ شخصی تعارف نداشته و بایستی اقدامات قانونی و برخورد مناسب انجام بگیرد.
در ادامه جلسه رخ فروز رئیس جدید اداره بازرسی ، مدیریت عملکرد و امور حقوقی فرمانداری تهران مطالبی در خصوص برنامه های خود در حوزه بازرسی و نظارت ارائه داده وهمچنین رئیس پیشین بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی  به ارائه گزارش کوتاهی از فعالیت‌های خود پرداخته و آمادگی خود برای هرگونه همکاری با مجموعه این فرمانداری اعلام نمود.
در پایان این مراسم از زحمات  آقای  علی وحید هنری  در دوران تصدی خود در این سمت تقدیر و تشکر و آقای آرش رخ فروز به عنوان رئیس جدید بازرسی ، مدیریت عملکرد و امور حقوقی فرمانداری تهران معرفی شد.

  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 70