En
تاریخ : يکشنبه 3 اسفند 1399
کد 7833

نشست هم اندیشی و هم افزایی جهت برگزاری انتخابات باشکوه در سال 1400 در بخش آفتاب

نشست هم اندیشی وهم افزایی جهت برگزاری انتخابات 1400با حضور حسین مطلبی نژاد بخشدارآفتاب و اعضای هیئت نظارت انتخابات در سالن اجتماعات بخشداری آفتاب برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بخشداری آفتاب:حسین مطلبی نژاد بخشدارافتاب بر برگزاری باشکوه انتخابات سال1400 در بخش آفتاب تاکید کرد وگفت:انتخابات با حضور پرشور و حداکثری مردم معنای واقعی خود را نشان خواهد داد.
بخشدارافتاب با اشاره به اینکه با ید از تجربه ای که در برگزاری ادوار مختلف انتخابات داشته ایم ،به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم ،گفت:اهمیت برگزاری انتخابات پیش رو به این خاطر است که نتیجه آن تاثیر مستقیمی برسرنوشت کشور دارد به همین خاطر باید با حساسیت و دقت زیادی برگزارشود.
وی تصریح کرد :رویکرد ما این است که نگاه به گذشته داشته باشیم که در این راستا آسیب شناسی  از ادوار گذشته انتخابات ریاست جمهوری ،شورای اسلامی روستا را در دستور کار خود قرار دهیم تا نقاط ضعف آن ها را احصاء کرده و بت.انیم انتخابات سالم و باشکوه را شاهد باشیم.
مطلبی نزاد همچنین با اشاره به وضعیت شیوع ویروس کرونا در کشور ،خاطرنشان کرد: امروز علاوه بر کرونا با یک ویروس جهش یافته نیز مواجه هستیم و این بدان معناست که باید بیش از پیش در رعایت پروتکل های بهداشتی حساسیت و جدیت به خرج دهیم .
در ادامه اعضا هیئت نظارت ،نظرات و مشکلات  ادوار گذشته را مطرح نمودند و مقرر گردید مشکلات مطرح شده بررسی و اقدامات لازم به صورت مصوبه اتخاذ شود.


  • نوشته شده
  • توسط بخشداری آفتاب فرمانداری تهران
  • تعداد بازدید 56