En
تاریخ : دوشنبه 20 بهمن 1399
کد 7810

سرپرست اداره کل پست استان تهران: افزایش بهره وری بر اساس ساختار فرآیندهای پستی در دستور کار قرار گرفت

سرپرست اداره کل پست استان تهران در نشست خبری روز جاری اولویت کاری خود را افزایش بهره وری بر اساس ساختار فرآیندهای پستی اعلام نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان تهران صبح روز جاری مورخ 19 بهمن ماه 99 نشست خبری عبدالرضا جنتی عطایی با حضور اصحاب رسانه با رعایت فاصله گذاری اجتماعی در سالن کنفرانس معاونت فنی و بازرگانی شرکت ملی پست برگزار شد.
در ابتدای این جلسه جنتی ضمن تبریک به مناسبت ایام اله مبارک دهه فجر گفت : پست همواره درکنار مردم بوده و افتخار خدمت رسانی در دوران شیوع کرونا را بیش از پیش به هموطنان عزیز درکارنامه خود ثبت نموده .

وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از همکاران پرتلاش شرکت ملی پست در برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب ، این امر را برگ زرینی دیگر بر افتخارات شرکت ملی پست دانست و این رویداد را فرصتی مناسب برای سازمان ها جهت برون سپاری و تعامل با پست خواند .

سرپرست پست استان تهران در ادامه به تشریح برنامه های کوتاه مدت ،میان مدت و بلند مدت در راستای تحقق سیاست های شرکت پرداخت و با در دستور کار قرار دادن  افزایش بهره وری بر اساس ساختار فرآیندهای پستی خواستار نگاهی سیستمی و انگیزشی برای همکاران پست استان تهران شد.

وی با بیان اینکه ۵۰ درصد از عملیات پستی کشور توسط استان تهران انجام می شود خاطرنشان کرد: برخی از مناطق پستی تهران از حیث وجود شهرستان ها، نقاط استراتژیکی برای این استان محسوب شده چراکه سهم بسزایی در انتقال و کسب درآمد را به خود اختصاص داده است.

جنتی در ادامه افزود : با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال تمام تلاش خود را در جهت توزیع موفق مرسولات پستی و خدمت رسانی به همشهریان به کار میگیریم.

سرپرست پست استان تهران در پایان خاطر نشان کرد : امیدواریم با آماده سازی زیرساخت های موجود شرایط به گونه ای مهیا گردد که بتوانیم ظرفیت جابه جایی مرسولات را در استان تهران گسترش دهیم.

  • نوشته شده
  • توسط اداره کل پست استان
  • تعداد بازدید 21