En
تاریخ : شنبه 11 بهمن 1399
کد 7788

جلسه هماهنگی و چگونگی همکاری در انتخابات سال 1400 دستگاههای اجرایی برگزار شد.

جلسه کمیته هماهنگی و چگونگی همکاری در انتخابات سال 1400 به ریاست عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران و با حضور حسین سروری معاون سیاسی و اجتماعی، مدیران کل مخابرات، همراه اول، آب، برق، گاز، اقتصاد و دارایی و معاونت شهرداری درسالن جلسات فرمانداری تهران برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران: معاون استاندار و فرماندار تهران  ضمن تبریک دهه مبارک و پرفروغ فجر انقلاب اسلامی گفت یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی انتخابات است که در زمان جنگ تحمیلی  انتخابات به قوت خود برگزار گردید.  درسال 1400  برای اولین بار 4 انتخابات برگزار خواهد شد . وی افزود انتخابات به عنوان یک حرکت ملی مطرح است و بر این اساس دستگاه های اجرایی موظف اند تا در برگزاری سالم و قانونمند آن با ستاد انتخابات همکاری نمایند.     دستگاه های خدمات رسان و راهداری با تجهیز و آماده باش امکانات بستر لازم برای برگزاری انتخابات  جهت تکرار خلق حماسه ای دیگر را فراهم سازند و همه ما در اجرای سالم و قانونمند انتخابات آن مسئولیت داریم.
سروری معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری تهران ضمن تبریک سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت خداوند به همه ما توفیق عنایت کند در مسیر آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اندیشه ها و آرمان های امام راحل عظیم الشان و مقام معظم رهبری بتوانیم در پیشبرد برنامه های سازمانی بیش از پیش از بیش موفق باشیم و زمینه های رضایتمندی هرچه بیشتر ملت بزرگ ایران به ویژه مردم شریف تهران فراهم سازیم. وی گفت: انتخابات سال 1400 به دلایل گوناگونی از اهمیت و حساسیت  بسیار بالایی برخوردار است و مهم ترین شاخص این انتخابات پیش رو برگزاری توأمان 4 انتخابات است که امری بدیع و نو در نظام سیاسی جمهوری اسلامی به ویژه نظام انتخاباتی کشور است و از طرف دیگر فراگیری ویروس کرونا و تأثیر بسیار شدید آن بر حوزه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی ، فرهنگی و مدیریتی داشته، لذا این دو موضوع مهم باعث شده در برگزاری انتخابات با شرایط ویژه ای برخوردار باشیم.
سروری تأکید داشت از 3 ماه پیش  با برنامه ریزی دقیق به دنبال فراهم کردن مقدمات برگزاری انتخاباتی پرشور و با شکوه می باشیم.
در ادامه  مدیران حاضر در جلسه آمادگی خود را در زمینه های ارائه خدمات و همکاری لازم در جهت برگزاری هرچه بهتره انتخابات اعلام نمودند.
 
 
 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 78