En
تاریخ : يکشنبه 5 بهمن 1399
کد 7775

بازدید بخشدار مرکزی تهران از بیمارستان کودکان مفید

"فرنیا پور"بخشدار مرکزی تهران از بیمارستان کودکان مفید بازدید و با دکتر ترکمن‌نژاد مدیریت بیمارستان پیرامون امکانات و توانایی‌های مرکز و همچنین مشکلات موجود به بحث و گفتگو پرداخت.
به گزارش روابط عمومی بخشدار مرکزی تهران ، بیمارستان تخصصی مفید بعنوان یکی از بزرگترین مراکز پزشکی، آموزشی، درمانی و نیز تحقیقات علمی در تهران (پایتخت کشور) قرار دارد.
این بیمارستان دارای ۳۲۱ تخت بستری است و دارای بیشترین ارجاع در بین بیمارستانهای کودکان کشور و خاورمیانه می‌باشد.
بجز مواردی مانند همودیالیز، سی‌تی‌اسکن، سونوگرافی و آزمایشگاه مرکز پذیرای کودکان یک روزه تا ۱۴ ساله می‌باشد.
این بیمارستان شامل بخشهای داخلی کودکان، فوق تخصصی اعصاب، خون و سرطان، نوزادان، عفونی، گوارش، کلیه، روماتولوژی، ریه، غدد، ایمونولوژی، اورژانس، رادیولوژی، ارتوپدی، پاتولوژی، ژنتیک، جراحی اعصاب، دیالیز، شیمی درمانی و تالاسمی می‌باشد.
نقش خیرین در عرصه‌های مختلف کشور از جمله حوزه سلامت، در این بیمارستان بسیار پررنگ است و از سیستم مددکاری بسیار قوی برخوردار می‌باشد. بطوری که از سال ۹۶ تا کنون بالغ بر ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان از سوی خیرین برای بیماران نیازمند هزینه شده است.
احداث مرکز جامع تصویربرداری، خرید یک دستگاه سونوگرافی بسیار پیشرفته (۶۰ هزار یورو معادل یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان) توسط پدر یکی از جان‌باختگان حادثه هواپیمایی اخیر از دیگر کارهای خیرین است.
فرنیاپور بخشدار مرکزی تهران  با ارج نهادن به همت والای هموطنان دلسوز و خیرین بزرگوار، از دکتر ترکمن‌نژاد مدیریت بیمارستان، ریاست بیمارستان، تلاشهای ارزشمند کادر درمان، اساتید و پزشکان متخصص، کادر قوی پرستاری، کادر اداری و خدماتی بیمارستان کودکان مفید تقدیر و تشکر نمود.
ایشان تاکید کرد باید بیش‌از‌پیش به حوزه سلامت و درمان و بازسازی اغلب بیمارستان‌ها توجه نمود.

  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 98