En
تاریخ : يکشنبه 6 مهر 1399
کد 7494

پیام معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری تهران به مناسبت ، 27 سپتامبر روز جهانی گردشگری

"حسین سروری" معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری تهران به مناسبت 27 سپتامبر روز جهانی گردشگری پیامی صادر کرد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران ، متن پیام ایشان به این شرح است:
امروزه صنعت گردشگری ، یکی از مهمترین مؤلفه های اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و سیاسی محسوب می شود و از آنجائیکه همزمان با ورود هر گردشگر مشاغل بسیاری برای رفع نیازهای گردشگران فعال می شوند ، این صنت پاکترین و مناسب ترین منبع تولید در آمد با ایجاد فرصت های شغلی و کسب و کار محسوب می شود.
براین اساس ، صنعت گردشگری را در کنار فناوری نوین بعنوان پیشروان توسعه آینده می تواند امید ، رفاه و درک متقابل را برای بسیاری از جوامع در سراسر جهان به ارمغان آورد .
در این میان شهرستان تهران با مزیت های گوناگون اقلیمی ، طبیعی و برخورداری از جاذبه های تاریخی ، مذهبی و فرهنگی و همچنین دارا بودن مواریث کهن و معنوی در حوزه میراث فرهنگی و روستاهایی با مزیت های کم نظیر و حریم گسترده شهر تهران از این قاعده مستثنی نبوده و می تواند با برنامه ریزی هوشمندانه به یکی از قطب های تاثیر گذار گردشگری ایران اسلامی مبدل گردد.
اینجانب با تبریک ششم مهر ماه  27 سپتامبر  "روز جهانی گردشگری " به همه فعالان و علاقمندان این صنعت که به دلیل شیوع ویروس کرونا یکی از سخت ترین دوران تاریخی خود را تجربه می کند ، امید دارم با احساس مسئولیت و تلاش همدلانه با عبور از این دوران پر مشقت در راستای رونق و اعتلای صنعت توریسم و برون رفت از شرایط فعلی اهتمام نموده تا سهم واقعی این صنعت را در شکوفایی اقتصادی تحقق بخشند.
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 39