En
تاریخ : جمعه 13 تير 1399
کد 7263

تقدیر وزیر علوم از مرکز مشاوره و کانون همیاران سلامت روان دانشگاه الزهرا (س)

دکتر غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از مشارکت و حضور فعال مرکز مشاوره، بهداشت و سلامت و کانون همیاران سلامت روان دانشگاه الزهرا (س) در کمپین دانشجویی در خانه بمانیم تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه الزهرا، ظهر امروز (سه‌شنبه، ۱۰ تیرماه) آیین پایانی کمپین دانشجویی "در خانه بمانیم" با حضور دکتر غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در سالن شهدای جهاد علمی وزارت علوم برگزار شد.
در این مراسم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از مشارکت فعال و حضور موثر مرکز مشاوره، بهداشت و سلامت دانشگاه الزهرا (س) و کانون همیاران سلامت روان دانشگاه در کمپین دانشجویی در خانه بمانیم تقدیر و قدردانی کرد.
گفتنی است؛ همزمان با شیوع ویروس کرونا، دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان با همکاری مراکز مشاوره، بهداشت و کانون همیاران سلامت روان و بهداشت در موضوع کرونا، دو پویش شامل مسابقه کشوری ترم کرونایی و کمپین دانشجوبی در خانه بمانیم را برگزار کرد که اختتامیه مسابقه ترم کرونایی ۱۰ خردادماه با انتخاب ۲۲ اثر برگزار شد و اختتامیه کمپین بزرگ دانشجویی در خانه بمانیم نیز امروز با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد.
این کمپین دانشجویی از ۶ فروردین‌ماه سال جاری آغاز و با استقبال بی‌نظیری مواجه شد که به گفته دکتر صادقی، مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان، بیش از ۲۰۰ مرکز مشاوره و بهداشت و کانون همیاران سلامت روان و بهداشت در این کمپین فعالیت داشتند.
علاوه برآن، در دوران قرنطینه نیز کارگاه‌های آنلاین کشوری در حوزه سلامت روان با همکاری دانشگاه‌های مختلف از جمله دانشگاه الزهرا برگزار شد و بیش از ده هزار دانشجو در این کارگاه‌ها شرکت کردند.

https://www.alzahra.ac.ir/R-DmBIAMh
 
  • نوشته شده
  • توسط دانشگاه الزهرا فرمانداری تهران
  • تعداد بازدید 12