En
تاریخ : چهارشنبه 11 تير 1399
کد 7262

نماینده مردم تهران ،ری ،شمیرانات و اسلامشهردر مجلس شورای اسلامی: ما به عنوان نیروی مدافع زحمات و خدمات کارکنان پست، بحث سختی کار نامه رسان ها را در مجلس یازدهم مطرح می کنیم.

نماینده مردم تهران ،ری ،شمیرانات و اسلامشهردر مجلس شورای اسلامی از منطقه پستی جنوب استان تهران بازدید و عملکرد شرکت ملی پست را در کسب رضایت مردم موفق ارزیابی کرد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان تهران ، صبح امروز سیدعلی یزدی خواه نماینده تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با همراهی محمدمهدی پیشقدم مدیر منطقه پستی جنوب تهران از واحدهای مختلف اجرایی این منطقه بازدید و با کارکنان دیدار و گفتگو کرد.یزدی خواه ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع کارکنان و قدردانی از خدمات آنها در شرایط سخت شیوع کرونا گفت: شرکت ملی پست نیروی انسانی منسجم و همدل دارد که در هر شرایط آب و هوایی خود را موظف به خدمت رسانی به مردم می دانند. وی افزود: مهمترین ماموریت مجلس یازدهم بحث اقتصاد، رفاه و معیشت مردم است و ما به عنوان نیروی مدافع زحمات و خدمات کارکنان پست، بحث سختی کار نامه رسان ها را در مجلس یازدهم مطرح می کنیم.

  • نوشته شده
  • توسط اداره کل پست استان
  • تعداد بازدید 8