En
تاریخ : شنبه 16 فروردين 1399
کد 6979

بخشدارکن گفت:

محدودیت تردد تا روز جمعه ۲۲ فروردین ماه به روستا های بخش کن ادامه دارد

تحریریه خبر /بخشدار کن: محدودیت تردد تا روز جمعه ۲۲ فروردین ماه به روستا های بخش کن ادامه دارد/این طرح قابل تمدید است
به گزارش روابط عمومی دهیاری سولقان، با گسترش و شیوع ویروس کرونا در تهران طرح کنترل و محدودیت تردد در محور ورودی روستاهای بخش کن با هدف کمک به قطع زنجیره انتقال بیماری با رویکرد کاهش تماس ها، عدم تجمعات تفریحی و حذف تردد های غیر ضروری تا روز جمعه ۲۲ فروردین ماه تمدید شد.
در همین رابطه احمد صابری بخشدار کن در گفتگو با کانال دهیاری گفت:متاسفانه با وجود گذشت یک ماه و نیم از ورود این ویروس به کشور هنوز افرادی هستند که موضوع را جدی نگرفتند و با نظر به اینکه منطقه روستایی بخش، توریستی است ما به جهت جلوگیری از شیوع این ویروس در سطح منطقه تصمیم گرفتیم طرح محدودیت را از هفتم فروردین ماه از ابتدای میدان شهید سولقانی به سمت روستاهای منطقه اجرا کنیم.
بخشدار کن در ادامه گفت : اقدامات دهیاران و مسئولان محلی هم در روستاها هم در مدت زمان شیوع این بیماری بسیار گسترده بود که از جمله این اقدامات به ضدعفونی متدوام معابر، تهیه و توزیع لوازم بهداشتی اشاره کرد که این روند قطعا تا پایان ریشه کن شدن این بیماری ادامه دارد.
صابری در پایان خاطر نشان کرد: اعضای شوراها و دهیاران منطقه تا ۲۲ فروردین ماه همراه با شهروندان داوطلب طرح محدودیت تردد را اجرا میکنند که البته قابل تمدید است و بنده از کلیه شهروندان درخواست دارم ضمن رعایت نکات بهداشتی، همکاری لازم را با این عوامل داشته باشند.
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 148