En
تاریخ : پنجشنبه 7 فروردين 1399
کد 6948

گفت و گو عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران با خبرنگار روابط عمومی فرمانداری تهران

تحریریه خبر / شهروندان تهرانی در روزهای پایانی تعطیلات نوروزی در منزل بمانند
عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی فرمانداری تهران با قدردانی از تلاش های بی وقفه تمامی کادر درمانی کشور برای مبارزه با بیماری کرونا تاکیید چندباره ای بر عدم خروج شهروندان از منازل خویش داشت.
ایشان ضمن تاکید بر ارزیابی و معاینه مسافران خروجی و ورودی به تهران، خواستار کاهش سفرهای بین شهری و درون شهری شد و با توجه به مصوبات دیروز هیات دولت از امروز ورودی و خروجی تهران توسط نیروی انتظامی کنترل می‌شود.
وی با اشاره به مصوبات جلسه فرماندهی مدیریت کرونا فرمانداری تهران گفت: همچنان تأکید ما بر آگاهی‌رسانی و ارائه آموزش‌های لازم به مردم است.
ایشان ضمن تاکید بر  تعطیلی مراکز تجاری شهر تهران  بیان داشت اصناف تکلیف دارند نسبت به این کار اقدام کنند و با موارد تخلف نیز برخورد قانونی خواهیم داشت.
فرهادی گفت: تاکید وزارت کشور مبنی بر تعطیلی پارک ها و بوستان های شهر تهران است با هماهنگی شهرداری تهران پارک ها و بوستان های تهران تا پایان تعطیلات بسته می‌باشند.
فرماندار تهران ضمن آرزوی سلامتی برای بیماران از شهروندان تهرانی ماندن در منازل خود در روزهای پایانی تعطیلات نوروزی را خواستار شد.
در پایان ایشان از شهروندانی که به رعایت نکات بهداشت فردی پرداخته و عمل به مصوبات ستاد مقابله با کرونا می‌پردازند تشکر و قدردانی نمود.
انتهای پیام/

 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 63