En
تاریخ : جمعه 1 فروردين 1399
کد 6941

فرماندار تهران در پیامی فرارسیدن نوروز 99 و بهار طبیعت را تبریک گفت

عیسی فرهادی در پیامی فرارسیدن سال نو را به تمامی هموطنان شریف شهرستان تهران تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران ، پیام تبریک معاون استاندار و فرماندار تهران بدین شرح است:
»یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال«
زمان وعمر، سرمایه هایی بسیار ارزشمندهستند، امّا تمام شدنی اند. کسانی که از لحظه لحظه این سرمایه، در راه سعادت و کمال و بهروزی خویش بهره گیرند، در آینده و در بخش های پایانی عمر، گرفتار حسرت نخواهند شد. گرچه در فاصله تلاش های آموزشی و اقتصادی و فعالیت های سالانه، ایّامی به عنوان تعطیلات در نظر گرفته شده است، اما آنچه تعطیل بردار نیست، حرکت در مسیر تکامل و تلاش در راه بهره گیری های معنوی از سرمایه زمان و عمر است. از این رو، هرکس برای نحوه گذراندن ساعات و روزهای عمر خویش برنامه دقیق نداشته باشد، بدون شک سرمایه عظیمی را از دست داده است.
از این رو خداوند متعال راشاکریم که در سایه الطاف بیکرانش فرصت تجربه سال جدید دیگری بر ما ارزانی داشت تا با الهام از آنچه گذشت گام در مسیر صحیح زندگی و خدمت به مردم عزیر ایران زمین بگذاریم
اینجانب به عنوان خادم مردم شهرستان تهران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والا مقام ، این عید بزرگ و باستانی را به مردم فهیم و قدر شناس شهرستان تهران تبریک عرض نموده وضمن آرزوی توفیق و  سلامتی امیدوارم مسئولین و خدمتگزاران مردم در نظام اداری و اجرایی شهرستان در سال جدید با تقویت همت و کارآمدی مورد انتظار در مسیر جلب رضایت الهی، تحقق منافع ملی،اعتلای نظام جمهوری اسلامی و رشد و پیشرفت کشور و توفیق خدمت گذاری به مردم عزیز که لایق بهترین خدمتها هستند داشته باشند.
عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 67