En
تاریخ : چهارشنبه 14 اسفند 1398
کد 6917

بازدید معاون فرماندار تهران از نحوه پیشگیری و مراقبت از بیماران کرونا در مرکز بهداشت جنوب تهران

تحریریه خبر / نظام ملکشاهی، معاون سیاسی اجتماعی فرماندار تهران در بازدید از مرکز بهداشت جنوب تهران پیام قدردانی فرماندار تهران را ابلاغ کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران ، نظام ملکشاهی روز چهارشنبه 14 اسفند 98 با حضور در ستاد این مرکز با دکتر محمدرضا سلمانی ندوشن، رئیس مرکز بهداشت جنوب تهران دیدار و گفت‌وگو کرد.
در این دیدار دکتر سلمانی گزارشی از اقدامات این مرکز در بحث پیشگیری و مراقبت از بیماران مشکوک به کرونا به معاون فرماندار ارائه کرد.
در ادامه نظام ملکشاهی از زحمات همه تلاشگران سفید ،سبز، و رنگی پوشان پرتلاش کادر پزشکی و پرستاری در مقابله با ویروس کرنا که علاوه برارائه خدمات پزشکی ، بهداشتی ودرمانی به پایتخت نشینان از هموطنان اعزامی مشکوک ویا مبتلا به این بیماری در حوزه سلامت پرستاری و رفع خطر می نمایند و با شهامت و رشادت استرس و اظطراب را از شهروندان دور و آرامش و امید را به فضل الهی تزریق و منتشر می کنند صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم  و همچنین ایشان پیام تقدیر و تشکر عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران را به کارکنان مراکز بهداشت جنوب ، شمال، شمال غرب ، غرب وشرق شهرستان تهران را به وی ابلاغ کرد.
انتهای پیام/
 
 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 113