En
تاریخ : سه شنبه 29 بهمن 1398
کد 6874

جلسه هماهنگی و آموزش نمایندگان فرماندار و اعضاء شعب اخذ رای حوزه روستایی بخش مرکزی تهران

آخرین جلسه هماهنگی و آموزش نمایندگان فرماندار واعضاء شعب اخذ رأی حوزه روستایی بخش مرکزی تهران به ریاست حسین سروری بخشدار مرکزی تهران دوشنبه 28/11/98 در سالن اجتماعات بخشداری مرکزی تهران برگزارشد
به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی ، در این جلسه سروری بخشدار مرکزی تهران ضمن خوشاآمدگویی به مدعوین وتبریک میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن ، در سخنانی خلاصه وار به مسائل و مشکلات جاری کشور که قسمتی از آن ناشی از تحریمهای ظالمانه رژیم آمریکا که اقتصاد و معیشت جامعه را تحت تأثیر قرار داده وهدف اصلی آن ناامیدی ملت بزرگ ایران می باشد والبته تروریسم اقتصادی ، این موضوع باعث ایجاد فرصتی طلایی برای توسعه کار آفرینی و اشتغال خواهد گردیده است . واز حاضرین در جلسه که اکثراً از از روستاهای بخش مرکزی هستند خواستند تا تمام تلاش خود را برای ترغیب مردم به حضور در صحنه انتخابات ونیزکارآفرینی و ایجاد اشتغال و خودکفایی در سطح روستا نمایند . و ابراز امیدواری نمودن تا با تلاش مجدانه در این مسیر شاهد توانمند شدن هرچه بیشتر روستاها باشیم .
در ادامه بخشدار مرکزی تهران به چند نکته مهم که باید مورد توجه نمایندگان فرماندار اعضاء شعب قرار گیرد اشاره نمودند .
  1. در هر شعب اخذ رأی 3 رکن وجود دارد الف)نماینده فرماندار و اعضاءاجرایی صندوق ب - ناظرین هیأت نظارت (شورای نگهبان ) پ- بازرسین هیأت بازرسی.
  2. یکی از مهمترین اصولی که باید مدنظر قرار گیرد که در فرصت باقی مانده تا روز انتخابات با مطالعه مجدد جزوات آموزشی به طور کامل به قوانین ، مقررات و شرح وظایف آشنا شوند .این جزوات وفایل های آموزشی انتخابات را میتوانند از مسئول کمیته آموزش انتخابات در بخشداری دریافت نمایند .
  3. تعامل حداکثری با دیگر اعضاء حاضر در شعبه اخذ رأی تا فرایند انتخابات در فضایی آرام و با رعایت اصل امانتداری برگزار گردد . وبه طور جدی از هرگونه موضع گیری در قبال دیگر اعضاء خوداری نمایند .
  4. طوری باید برنامه ریزی گردد که انتخابات تحت هرشرایطی رأس ساعت 8 صبح روز جمعه 2 اسفند آغاز گردد .ودر صورت بروز هرگون مشکل و خطا حتماً از طریق نماینده فرماندار در شعبه نسبت به رفع مشکل اقدام نمایند .
  5. توصیه می شود که اعضاء شعبه اولین افرادی باشند که در لحضات آغاز رأی گیری اقدام به رأی دادن نمایند.
در خاتمه وثوقی نماینده IT انتخابات از فرمانداری تهران با توجه به الکترونیکی برگزار شدن قسمتی از انتخابات اقدام به آموزش نحوه استفاده از دستگاههای الکترونیکی احراز هویت نمودند .
انتهای پیام
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 128