En
تاریخ : يکشنبه 27 بهمن 1398
کد 6864

همزمان باافتتاحیه چهاردهمین پویش مطالعاتی روشنا برگزار می شود؛

آیین رونمایی از کتاب «گام دوم، گام تمدن ساز»

کتاب «گام دوم، گام تمدن ساز» نوشته حجت الاسلام و المسلمین سید محمد راجی با حضور چهره‌های فرهنگی در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی پارک شهر رونمایی می‌شود.

به گزارش  روابط عمومی فرمانداری تهران ، آیین افتتاحیه چهاردمین پویش مطالعاتی روشنا با محوریت رونمایی کتاب «گام دوم، گام تمدن ساز» نوشته حجت الاسلام و المسلمین سید محمد راجی به همت دفتر نشر معارف و با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران با حضور شخصیت های ملی و استانی در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی پارک شهر برگزار می شود.

کتاب «گام دوم، گام تمدن ساز» در ۴ فصل (سرگذشت انقلاب، برکات بزرگ انقلاب، چالش‌ها و ظرفیت‌ها، توصیه‌ها) به تبیین بیانیه گام دوم پرداخته و حاصل تلاش و پژوهش نزدیک به ۷۰ نفر از نخبگان حوزوی و دانشگاهی است که با مطالعه اسناد معتبر تاریخی و گزارش‌های سازمان‌های معتبر بین المللی در مدت زمانی بیش از ۲۵ هزار ساعت انجام شده است.

در این کتاب ابتدا مستندات گزاره‌های بیانیه گام دوم انقلاب ارائه شده و در ادامه با استفاده از داده‌های اطلاعاتی منابع اشاره شده بر اساس منطق تبیینی مقام معظم رهبری بخش‌هایی از بیانیه از حالت اجمال درآمده و به تفصیل تشریح شده است.

گفتنی است کتاب «گام دوم، تمدن ساز» با توجه به اهمیت موضوع و غنای مطالب، با هدف ایجاد یک پویش همگانی برای فهم و تبیین و ترویج بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، از چاپ اول در پویش مطالعاتی روشنا قرار گرفته است.

آیین افتتاحیه چهاردهمین پویش مطالعاتی روشنا با محوریت رونمایی از کتاب «گام دوم، تمدن ساز» با حضور چهره های سرشناس فرهنگی و مذهبی علاقه‌مند به حوزۀ کتاب ساعت ۱۴ الی ۱۶ روز دوشنبه ۲۸ بهمن در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی پارک شهر واقع در خیابان بهشت، ورودی درب چهار پارک شهر برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/

  • نوشته شده
  • توسط کتابخانه استان تهران فرمانداری تهران
  • تعداد بازدید 53