En
تاریخ : دوشنبه 21 بهمن 1398
کد 6836

دعوت معاون استاندار و فرماندار تهران از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

تحریریه خبر / به مناسبت فرا رسیدن ایام الله 22 بهمن معاون استاندار و فرماندار تهران طی پیامی از مردم انقلابی تهران برای حضور باشکوه در مراسم راهپیمایی دعوت به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران ، طی پیامی از تمامی اقشار مردم شریف تهران جهت شرکت در راهپیمایی بزرگ روز سه شنبه 22 بهمن دعوت کرد. متن پیام به شرح زیر می باشد:

"بسمه تعالی"

22 بهمن ماه چهل ویکمین سال به ثمر نشستن نهال جمهوری اسلامی و سرآغاز پیروزی شکوهمند و رهایی ملت بزرگوار ایران از ظلم و ستم سلسله حکومت های شاهنشاهی و طاغوتی و استقلال ایران اسلامی است.

در این روزهای عزیز، ملت ایران با رهبری داهیانۀ زعیم بزرگ جهان اسلام و بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و با تأسی از آموزه های اسلام ناب محمدی طومار ٢٥٠٠ سالۀ رژیم طاغوتی استبداد و استکبار را درهم پیچیدند و روح امید، احساس غرور و خودباوری را در کشور زنده کردند.

در چهل ویکمین فجر شکوهمند انقلاب اسلامی، همدل و هم‌صدا، با عزمی پولادین، گام‌های استوار و نستوه و در صفوفی یک رنگ و یک‌صدا، در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن با آرمان‌های متعالی شهدا و امام عزیز و رهبر فرزانه انقلاب  تجدید میثاق نموده و در کشاکش بحران‌ها و کینه‌ها و دشمنی‌های آشکار و پنهان استکبارجهانی، وحدت ملی را فریاد می‌کنیم.

اینجانب ضمن پاسداشت یوم الله ٢٢ بهمن، از تمامی اقشار مردم شهید پرور تهران، خانواده معظم شهداء و ایثارگران و آزادگان، علما و روحانیون معزز، ورزشکاران، اصناف و بازاریان، فرهنگیان، دانش آموزان و دانشجویان، سمن ها، مسئولان دستگاههای اجرایی، نیروهای نظامی و انتظامی، شهرداری ها و شوراهای اسلامی شهر و روستا، دهیاران و سایر اقشار دعوت می‌کنم تا با حضور در راهپیمایی 22 بهمن، قامت تنومند انقلاب اسلامی را یاریگر باشند و بار دیگر عظمت و شکوه این انقلاب را به همه جهانیان ثابت نمایند.

انتهای پیام/

  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 160