En
تاریخ : سه شنبه 15 بهمن 1398
کد 6796

جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان تهران در فرمانداری تهران برگزار شد.

تحریریه خبر / جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی ونظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان تهران به ریاست لطف الله پرندین معاون امنیتی و انتظامی فرمانداری تهران و با حضور نمایندگان دستگاه های ذی ربط در سالن فردوسی فرمانداری تهران برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، معاون امنیتی و انتظامی فرمانداری تهران با گرامیداشت و تبریک ایام الله دهه مبارک  فجر انقلاب اسلامی  اظهار داشت : امروز که ما در امنیت و آسایش زندگی می کنیم مدیون امام خمینی (ره ) وشهدایی هستیم که برای این سرزمین جانشان را فدا کردند. لذت امنیت را کسی درک نمی کند مگر مردم آن سرزمین هایی که هم اکنون ظلم و ستم سرزمینشان را فراگرفته و هیچ گونه آزادی ندارند و دشمن بی رحمانه سعی در تصرف سرزمینشان دارد. نعمت  امنیت را آن هایی درک می کنند که در قالب پناهنده ها  و درکشتی ها در حال فرارند و در نهایت ، غرق در آب های پر تلاطم اقیانوس ها می شوند. به برکت این انقلاب کشور عزیزمان با رهنمودهای مقام معظم رهبری در چهل و یکمین سال در امنیت کامل به پیش می رود.                           
 سپس لطف الله پردین ادامه داد:  در مبارزه با قاچاق کالا و ارز که در رونق تولید کشور بصورت مستقیم تاثیر بسزایی دارد مسئولین دستگاههای مرتبط بایستی با تدبیر ، مدیریت ، همفکری ، همکاری و هماهنگی  مستمر داشته باشد و انتظار می رود دستگاهای نظارت با عنایت به روزهای پایانی سال بازرسیهای مستمر و اقدامات جدی تری در دستور کار خود قرار دهند تا سود جویان توان خودنمایی در بازار و باعث گرانی در ارزاق و مایحتاج مردم نشوند.             در ادامه جلسه نمایندگان دستگاههای ذی ربط گزارشی از اقدامات خود دررابطه با مبارزه با قاچاق کالا و ارز ارائه دادند. در پایان پس از بحث و تبادل نظر مصوباتی اتخاذ گردید.                                             
انتهای پیام /  
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 61