En
تاریخ : سه شنبه 5 آذر 1398
کد 6522

شناسایی محل دپوی مواد منفجره اغتشاشگران در تهران

تحریریه خبر- سرپرست پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری فردی که آرایشگاه خود را محل دپوی مواد اشتعالزا جهت تخریب اموال در ناآرامی‌های اخیر کرده بود، خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، سرپرست پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری فردی که آرایشگاه خود را محل دپوی مواد اشتعالزا جهت تخریب اموال در ناآرامی‌های اخیر کرده بود، خبر داد.
سرهنگ یعقوب علی رجبیان گفت: در پی نا آرامی‌های روز‌های اخیر، گزارشی مبنی بر فعالیت غیر مجاز یکی از آرایشگران جنوب تهران که واحد صنفی خود را محلی برای دپوی مواد اشتعال زا و محترقه تبدیل کرده بود، دریافت کردیم.
وی با اشاره به اینکه با توجه به حساسیت موضوع تیمی از ماموران نظارت بر اماکن عمومی پایگاه ششم پلیس امنیت پایتخت به همراه اکیپی از ماموران عملیاتی این پایگاه وارد عمل شده و در بررسی و بازدید صنفی انجام گرفته از این آرایشگاه صحت خبر مورد تایید قرار گرفت، گفت: با هماهنگی مقام قضائی متصدی این واحد صنفی در مغازه اش دستگیر و از آرایشگاه وی دو گالن ۲۰ لیتری نفت و ۶ بطری الکل و مقادیری مواد اشتعالزا کشف شد.
این مقام انتظامی ادامه داد: در بازجویی‌های اولیه متهم منکر اتهامات وارده شد، اما در مواجهه با مستندا ت و ادله موجود به جرم خود اعتراف و اظهار داشت با همدستی ۲ تن از دوستانش قصد داشتند با تهیه و ساخت مواد منفجره، محترقه و آتش زا (کوکتل مولوتوف) اقدام به تخریب اموال عمومی با استفاده از شرایط موجود جامعه کنند.
رجبیان با بیان اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد، خاطر نشان کرد: تلاش برای دستگیری سایر همدستان وی در دستور کار مأموران قرار دارد.
سرپرست پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در پایان با اشاره به اینکه واحد صنفی مذکور به علت تخلفات ذکر شده پلمب شد، تصریح کرد: پلیس با قاطعیت و هماهنگی دستگاه قضا با متخلفان و مخلان نظم و امنیت برابر قانون برخورد قاطع خواهد کرد و شهروندان می‌توانند گزارش خود را از طریق سامانه ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 35