En
تاریخ : شنبه 2 آذر 1398
کد 6495

بازدید فرماندار تهران از شرکت پگاه تهران

تحریریه خبر-" عیسی فرهادی" معاون استاندار و فرماندار تهران به همراه "حسین فیروزی" مشاور و رئیس دفتر حوزه فرماندار و سایر هیات همراه با هدف آشنایی با فرآیند تولید و فرآوری شیر و فرآورده های لبنی از شرکت پگاه تهران بازدید و مورد استقبال "عبدالله قدوسی" مدیر عامل شرکت و جمعی از معاونین و مدیران شرکت صنایع شیر ایران و "سید جعفر میر" مدیر عامل شرکت پگاه تهران قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، فرهادی پس از بازدید از کارخانه های طلوع ، استریل ، صائمی و باغ موزه صنعت شیر اظهار داشت : فعالیت تولیدی پگاه تهران مجاهدتی ارزشمند است که در جهت استقلال میهن عزیزمان صورت می پذیرد .
فرماندار تهران افزود : امروز تلاش در زمینه صنعت ، تلاش برای استقلال و خودکفایی کشور است و رونق تولید سرانه ناخالص ملی کشور را افزایش خواهد داد .
 میر مدیرعامل پگاه تهران نیز افزود : در سالی که مزین به نام رونق تولید است ، دیدار فرماندار و تبادل نظر با ایشان منشا خیر و برکت در پگاه تهران خواهد شد .
 میر اضافه کرد : رونق تولید قطعاً موجبات اشتغال و رفع بیکاری را در کشور فراهم خواهد نمود.
وی افزود: صاحبان اصلی پگاه تهران قشر بازنشسته کشور هستند و تمام افتخار ما تولید محصول سالم با رعایت بالاترین استانداردها است.
سپس موضوعات مرتبط با تولید و مسایل پیرامون آن به بحث و تبادل نظر گذاشته شد .
انتهای پیام/

 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 219