En
تاریخ : شنبه 25 آبان 1398
کد 6456

گردهمایی تجلیل از چهره های نامی صنعت و اقتصاد با حضور فرماندار تهران

تحریریه خبر- دومین آیین تجلیل از چهره های نامی صنعت و اقتصاد در برندهای مسئولیت پذیر اجتماعی در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، "عیسی فرهادی" معاون استاندار و  فرماندار تهران در این  گردهماییضمن اشاره به فعالیت واحدهای تولیدیافزود: فعالیت واحدهای تولیدی و اقتصادی از مصادیق واقعی جهاد است.
"برات قبادیان" معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت در این گردهمایی که با حضور نمایندگان مجلس، مسئولان کشوری و لشکری با اشاره به اهمیت موضوع مسئولیت اجتماعی، گفت: مسئولیت اجتماعی باید از طریق آموزش و پرورش و آموزش عالی در کشور گسترش پیدا کند تا در جامعه نهادینه شود.
وی در ادامه مسئولیت اجتماعی را به دو بخش مسئولیت فردی و گروهی تقسیم کرد و گفت: مسئولیت اجتماعی با آموزش آغاز می شود و موثرترین سازمان ها در آموزش و فرهنگ سازی مسئولیت اجتماعی، آموزش و پرورش و آموزش عالی هستند.
قبادیان ادامه داد: تمرکز برنامه های کشور باید بر اساس توجه به انقلاب صنعتی چهارم باید باشد. انقلاب صنعتی چهارم، انقلاب تکنولوژی و هوش مصنوعی است و توجه ویژه ای به موضوع مسئولیت اجتماعی می شود.
در ادامه مراسم، الیاس حضرتی، رئیس کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم تهران در مجلس، با اشاره به اهمیت تولید و اقتصاد بدون نفت، گفت: باید بودجه کشور از محل مالیات تامین شود. اما یکی از مشکلات اساسی در بحث مالیات دادرسی آن است که در موضوع مالیات بسیار مساله ایجاد کرده است.
وی فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی را در توسعه اقتصادی کشور بسیار موثر دانست و افزود: دستگاه های دولتی در تسهیل شرایط و ایجاد زمینه های تولید واحدهای صنعتی، کشاورزی و اقتصادی باید حداکثر توان خود را به کار گیرند. 
در ادامه مراسم مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی نقش دستگاه‌های دولتی را در تسهیل شرایط و ایجاد زمینه‌های تولید واحدهای صنعتی، کشاورزی و اقتصادی حائز اهمیت برشمرد.
در این همایش که با رویکرد برندهای مسئولیت اجتماعی و موثر در رونق تولید برگزار شد، از کتیبه نام و نشان‌های ماندگار صنعت و اقتصاد کشور رونمایی شد.
انتهای پیام/

  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 103