En
تاریخ : دوشنبه 13 آبان 1398
کد 6353

برگزاری جلسه کارگروه پژوهش ، فناوری و تحول اداری شهرستان تهران در فرمانداری

تحریریه خبر- دومین جلسه کارگروه پژوهش ، فناوری و تحول اداری شهرستان تهران به ریاست معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری تهران در تالار اجتماعات فرمانداری تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، "ابوطالب فرنیا پور" ضمن تاکید به جلوگیری از انجام امور تکراری افزود: استفاده از تحقیق و نتایج به دست آمده از فعالیت های پژوهشی و طرحهای محققان راهکار مناسب برای دستیابی به نتایج مطلوب در اداره امور جامعه است.
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری به تهیه طرح پژوهشی ریشه شناسی و وجه تسمیه روستا های شهرستان تهران را مهم عنوان کرد و افزود: فرمانداری تهران در اقدامی ماندگار در صدد است  در راستای هویت بخشی به روستاها این شهرستان با ایجاد بانک اطلاعاتی و انجام پژوهش و تحقیقات ، ظرفیت های موجود روستاهای تابعه را شناسایی نموده و شرایط و زمینه استفاده های لازم از این پتانسیل ها را برای مردم روستا و شهروندان تهرانی فراهم نمایند.
در این نشست همچنین در خصوص برنامه های  هفته پژوهش  و تهیه طرح مطالعاتی توانمندیهای روستا های شهرستان تهران بحث و گفتگو شد و  مقرر شد در هر یک از سه بخش کن، آفتاب و مرکزی ظرفیت ها، مسائل، مشکلات و دغدغه های موجود بررسی شود تا با اطلاع از داده های واقعی جهت برنامه ریزی صحیح از امکانات موجود در روستاهای تهران بهره برداری لازم صورت پذیرد.
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 62