En
تاریخ : يکشنبه 12 آبان 1398
کد 6328

بازدید معاون فرماندار تهران از مرکز بهداشت جنوب به عنوان ناظر و پشتیبان مسایل بهداشتی در برگزاری انتخابات

تحریریه خبر- معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری تهران ضمن دیدار با "قیوم زاده" مدیر مرکز بهداشت جنوب تهران ، طی بازدیدی از این مرکز، از تمامی همکاران صف و ستادی مرکز بهداشت جنوب در برگزاری انتخابات آتی تجلیل کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، "نظام ملکشاهی" در نشست با مدیر مرکز بهداشت جنوب ادامه بازدید از مراکز و پایگاه های سلامت، خانه بهداشت و ... را ضروری دانست و تاکید کرد: در راستای برگزاری انتخابات  وظایف خطیری بر عهده کادر بهداشتی است و از منظر بهداشتی و درمانی  باید در تهیه ، پخت و توزیع غذای انتخابات مداقه ی بیشتری صورت پذیرد.
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری تهران در این بازدید  به بررسی شعب اخذ رای و احراز آمادگی از منظر بهداشتی و درمانی، نظارت برمراکز تهیه  پخت و توزیع غذای انتخابات ، معرفی نماینده جهت شرکت در جلسات شورای هماهنگی امور انتخابات مناطق آموزش و پرورش شهر تهران ، نظارت بیشتر بر پایگاه های ستاد تغذیه مدارس و در مجموع وضعیت کلی بهداشت و درمان فردی، اجتماعی و محیطی مدارس و دانشگاه ها ، نظارت و اعمال قانون بیشتردر کلیه شرکت ها ،کارخانه های تولیدی و اشتغال زایی و اصناف و بازاریان به ویژه عرضه کنندگان مواد غذایی، غذاخوری ها ، رستورانها، هتل ها و... و نیز عرضه کنندگان این مواد در معابر و خیابانهای عمومی با پیگیری قانونی  شهرداری تهران تاکید کرد .
وی همچنین تقویت نظارت ها بر آب شرب نقاط شهری و روستایی، توجه به وضعیت بهداشت خانواده ها به ویژه کودکان ، تجزیه و تحلیل بیماریها به ویژه تصادفات، بیماری های عفونی، قلبی و عروقی را از دیگر موارد مورد بررسی عنوان کرد و انجام و استمرار در اجرای طرح ملی کاهش فشار خون ، تقویت برنامه ملی طرح سراج در منطقه ۱۷شهر تهران ، راه اندازی خانه بهداشت در مکان متعلق به آموزش و پرورش در روستای جعفرآباد باقر اف ، تهیه گزارش تحلیلی از کنترل خشم ،کنترل ملی فشار خون و  برگزاری انتخابات با پیوست پدافند غیر عامل بهداشت و درمان ، ارتقاء نظارت و تقویت برنامه های خانواده محور، تهیه و پخش دارو، تقویت برنامه های طرح ملی سلامت همگانی و سایر موارد را از وظایف سنگین مراکز بهداشت عنوان کرد.
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 109