En
تاریخ : شنبه 15 آذر 1393
کد 632

جلسه استماع مشکلات روستایی بخش کن برگزار گردید.

جلسه بررسی مشکلات بخش روستایی کن با حضور دهقانی بخشدار ، اعضای شورای اسلامی بخش ، در محل بخشداری کن برگزار گردید.
در این جلسه ابتدا نمایندگان شورای اسلامی روستایی بخش کن با تشکر از زحمات بخشدار و از اهتمام ایشان در جهت رفع مشکلات این بخش تشکر کردند و در ادامه مشکلات باقی مانده از سنوات گذشته را بر اساس اولویت ان مطرح نمودند

دهقانی بخشدار کن،  نیز ضمن خوشامدگویی به حضار، تاکید نمودند برای توسعه و تعالی روستاهای این بخش ابتدا باید زیرساخت های آن تکمیل گردد. لذا در جهت رفاه حال روستاییان ، که یکی از محروم ترین نقاط روستایی کشور می باشد باید تمامی اعضای شوراهای روستایی این بخش متحد و یک صدا بوده و از رفتارهای تفرقه افکن و رفتارهای جزیره ای پرهیز نمایند و دست به دست همدیگر داده تا در جهت رفع معضلات دیرینه به کمک مقامات فرمانداری و استانداری و همچنین با عنایات دولت تدبیر و امید موفق باشیم.

دهقانی: ما در این مدت کوتاه توانسته ایم کارهای بزرگی انجام دهیم که سال ها مردم روستاهای کن آرزوی آن را داشتند واین امر مرهون همدلی اعضا شورای اسلامی بخش و بخشداری می باشد.

دهقانی،  تاکید کردند که مشکلات اب، برق ، گاز، آموزش و بهداشت در این بخش وجود دارد که باید با برنامه ریزی و تدبیرات لازم همه ان ها را رفع نماییم و البته تعارضات پیش آمده با شهرداری و منابع طبیعی نیز باید با هماهنگی و برگزاری جلسات از بین برود تا موانع توسعه روستایی این بخش مرتفع گردد. ایشان تاکید کردند که در جهت رفاه حال روستاییان و توسعه کسب و کار و مسکن روستایی ، تمام تلاش و اهتمام خود را انجام خواهم داد.

در خاتمه بخشدار کن ضمن مرور پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب، تاکید بر اهمیت مقوله فرهنگ و نقش آن در توسعه کشور و منطقه، خواستار همکاری روستاییان و اعضای شورای اسلامی  روستاهای این بخش در جهت توسعه اموزش و پروروش در بین روستاییان شدند.