En
تاریخ : دوشنبه 29 مهر 1398
کد 6253

ویژه انتخابات/ چهل و دومین جلسه هماهنگی امور انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میاندوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری

تحریریه خبر- چهل و دومین جلسه هماهنگی امور انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میاندوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری به ریاست معاون استاندار و فرماندار تهران و با حضور مدیران کل امور اداری و مالی استانداری تهران ، معاونین فرماندار ، بخشداران و اعضای کمیته های فناوری اطلاعات و شورای هماهنگی امور انتخابات در سالن جلسات فردوسی فرمانداری تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، در این جلسه پس از ارائه گزارش از روند پیشرفت امور انتخابات در حوزه های پنجگانه شهرستان تهران توسط مسئولین مناطق  "عیسی فرهادی"  گفت: با توجه به تجربیات انتخابات دوره های گذشته ضرورت دارد آسیب  شناسی موجود در بخش های و کمیته های مختلف بویژه در بخش  فناوری اطلاعات  بررسی و مشکلات موجود مرتفع گردد.
فرماندار تهران افزود: در راستای بهره وری از نیروی های مجرب که در دوره های قبلی انتخابات در صندوق های اخذ رای مسئولیت داشتند حضور داشتند بانک اطلاعاتی ، اسامی و مشخصات آنها باید در اختیار مسئولین مناطق آموزش و پرورش قرارگیرد تا در این دوره نیز از  توانمندی آنها استفاده گردد.
در ادامه "نظام ملکشاهی" معاون سیاسی اجتماعی فرماندار عنوان کرد: از ابتدای خرداد ماه تا کنون 44 جلسه در خصوص امور مربوط به انتخابات برگزار شده است که دوره اول این جلسات در فرمانداری و با حضور بخشداران، مرکز رسیدگی به امور مساجد، تبلیغات اسلامی، شرکت های خدمات رسان، شورای تامین ، بهداشت و درمان و با حضور روسای آموزش و پرورش مناطق، کمیته های مناطق و نمایندگان فرماندار برگزار شد.
 ملکشاهی در بخش دیگری از سخنان خود، افزود: در مناطقی که شعباتی با تعداد رای بیش از1300 داریم و تراکم و حضور رای دهندگان زیاد است افزایش صندوق را خواهیم داشت.
وی همچنین افزود: کلیپ آموزشی انتخابات در حال طراحی است تا از طریق این نرم افزار آموزش های لازم به تمامی مجریان انتخابات داده شود.
در پایان "امیدی" مدیرکل اداری مالی و"خانم آهنگر" فناوری اطلاعات استان درباره ضرورت برگزاری بهتر و دقیق انتخابات و برنامه ریزی مالی و فناوری اطلاعات مطالبی را عنوان کرد.
 
انتهای پیام/
 

  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 82