En
تاریخ : يکشنبه 28 مهر 1398
کد 6226

پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی (ع) در تهران برگزار شد

تحریریه خبر- صبح دیروز ۲۷ مهرماه هفتمین مراسم پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی از مسیرهای معین شده در تهران به سوی حرم حضرت عبدالعظیم(ع) از ساعت ۶:۳۰ دقیقه با حضور اقشار مختلف مردم و خانواده‌ها از میدان امام حسین(ع) برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، صبح دیروز شنبه ۲۷ مهرماه هفتمین مراسم پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی از مسیرهای معین شده در تهران به سوی حرم حضرت عبدالعظیم(ع) از ساعت ۶:۳۰ دقیقه با حضور اقشار مختلف مردم و خانواده‌ها از میدان  امام حسین(ع) برگزار شد.
انوشیروان محسنی‌بندپی استاندار تهران که در جمع جاماندگان اربعین حسیی حضور یافته بود بیان کرد: در جلسه شورای تأمین استان تهران مقرر شد نیروی انتظامی از دیشب تمامی مکان‌ها و مسیرهای ورودی حرم  عبدالعظیم(ع) را کنترل کند تا مشکلی برای زائران ایجاد نشود.
وی با بیان اینکه مراسم جاماندگان اربعین حسینی در چند سال اخیر در بخش‌های مختلف کشورمان رنگ و بوی ویژه به خود گرفته است خاطرنشان کرد: این مراسم هر سال با شکوه بیشتری برگزار خواهد شد. در همین راستا در مسیر جاماندگان به واسطه هر یک از کمیته‌ها، موکب‌هایی برپا شده است و جاماندگان در قالب خانوادگی و دسته‌های عزاداری در این مسیر گام بر می دارند تا حال و هوای حضور در کربلا و اماکن مقدس عراق برایشان تداعی یابد
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 4