En
تاریخ : سه شنبه 16 مهر 1398
کد 6126

ویژه انتخابات/ برگزاری جلسه شورای مدیران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران در فرماندار تهران

تحریریه خبر- جلسه شورای مدیران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران به ریاست معاون استاندار و فرماندار تهران و با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار و مدیران حوزه ارتباطات در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، در این نشست "عیسی فرهادی" به برگزاری انتخابات اشاره کرد و گفت: استفاده از افراد زبده و متخصص فناوری اطلاعات برای برگزاری انتخابات شهر تهران با جمعیتی بالغ بر ده میلیون نفر که رای گیری و تجمیع آرا ی آن مستلزم کار شبانه روزی است امری ضروری است  تا این افراد با برقراری زیر ساخت ها و حل مشکلات موجود این حوزه  بستر مناسب را برای برگزاری انتخاباتی پر شور فراهم آورند.
وی به پوشش شبکه ای  و مخابراتی در رورستا های تابعه شهر تهران اشاره کرد و گفت: انتخابات امسال در حالی برگزار می گردد که تمامی تجهیزات و موارد مربوط به برخی نقاط کور در روستاها هم به طور کامل تحت پوشش قرار خواهد گرفت .
فرماندار تهران نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات را در جامعه بسیار مهم و تاثیر گذار دانست  و گفت: فناوری اطلاعات دارای توان بالقوه جهت بکارگیری مناسب و تاثیر گذاری در حوزه های اجتماعی، اقتصادی در جامعه است و می تواند بر سرعت توسعه و پویایی  جامعه اثراتی شگرف بگذارد.
فرهادی ادامه داد: توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در هر جامعه ای درهای جدید برای استفاده از امکانات نامحدود باز کرده و کاهش فقر را با خود به ارمغان آورده و دسترسی به آن به جذب و نگهداری مشاغل و زنده نگه داشتن اقتصاد کمک کرده  و چشم انداز مثبتی از آینده پیش رو خواهد گذاشت.
در این نشست گزارشی از مشکلات و معضلات  حوزه ارتباطات و شبکه های ارتباطی شهر تهران توسط مسوولین اپراتورهای فعال در سطح شهر تهران ارائه شد که پس از بررسی موارد، تصمیمات لازم اتخاذ گردید.
 انتهای پیام/
 
 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 39